Żydzi przeciwko ludzkości

JEWS AGAINST HUMANS

Żydzi przeciwko ludzkości

http://www.jbcampbellextremismonline.com/5/post/2012/11/jews-against-humans.html

J B Campbell – 21.11.2012

tłumaczenie Ola Gordon

 

Nie wiem, kim żydzi są, ale wiem, kim nie są, ludźmi. Nie wiem skąd się wzięli. Jeśli o to chodzi, nie wiem skąd my pochodzimy, ale na pewno nie z tego samego miejsca.

Żydzi są kosmitami w każdym sensie tego słowa. Oni nawet wyglądają kosmicznie. Czy jest coś tak dziwnego jak ortodoksyjny żyd w swoim złowróżbnym czarnym ubraniu, z kręconymi pejsami i brzydkim kapeluszem? I oczywiście kąpiel nie jest zwyczajem ortodoksów, więc cały czas bardzo źle pachną. Robią to umyślnie, dla efektu, żeby zszokować nas, ludzi.

Dzięki ostatniej rzezi w Gazie, rzeczy stają się widoczne dla coraz więcej ludzi. Wielu z nich się zastanawia:, co jest złego z żydami? Dlaczego jest im tak łatwo zabijać ludzi? Dlaczego sprawia im to taką frajdę? Dzięki internetowi, wielu ludzi teraz zastanawia się online. Przed erą Internetu nie było miejsca do publicznego zastanawiania się. Nie wolno nam zastanawiać się nad niczym na temat żydów, oprócz tego, jacy są wspaniali.

Obecnie świat wie, że żydzi nie są wspaniali. Świat wie, że żydzi są straszni. I żydzi to wiedzą. Żydzi chcą by świat myślał o nich jako strasznych, i żeby się ich bał. Oni chcą by świat bał się ich arsenału nuklearnego, o którym z fałszywą skromnością nie chcą rozmawiać. Jeden z ich profesorów wojskowości, van Creveld, był upoważniony zagrozić Europie żydowskim atakiem nuklearnym, jeśli ta odwróci się od Izraela:

Mamy kilkaset głowic nuklearnych i rakiet, i możemy je wystrzelić w cele w każdym kierunku, może nawet w Rzym. Większość europejskich stolic to cele naszych sił powietrznych. . . Możemy zabrać ze sobą świat. I mogę was zapewnić, że tak się stanie zanim padnie Izrael.

Opierając się na izraelskim FUBAR i jego udziale w Operacji Cyjanek w 1967 roku, musimy się zastanowić, czy żydowski arsenał jest naprawdę ostrożnie wymyślonym oszustwem. Niemal wszystko co wiemy o żydach jest żydowskim oszustwem.

Na przykład ich żydowskość. Żydowskość żydów to żydowska bajka numer jeden. Żydowski autor Arthur Koestler obalił ten mit już w 1976 roku swoim bestsellerem The Thirteenth Tribe [Trzynaste plemię], pierwszej popularnej książce o Chazarach i ich potomkach, Aszkenazyjczykach. Aszkenazyjczycy są substytutem Hebrajczyków, którzy stanowią całe przywództwo Izraela. Trzy lata temu Izraelczyk o nazwisku Szlomo Sand przebił Koestlera swoją wirtualnie identyczną książką, The Invention of the Jewish People [Wymysł żydowskiego narodu]. Książka znowu zaskoczyła żydów, obalając podstawy syjonizmu, kosmiczną inwazję, okupację i masową kradzież i mord Palestyny. Jak książka Koestlera, zburzyła oszustwo o “antysemityzmie”. Obaj autorzy wyjaśnili swoim izraelskim czytelnikom, że oni, izraelscy czytelnicy, nie byli ani Semitami, ani Hebrajczykami. To samo było w przypadku czytelników z Nowego Jorku, Los Angeles i Miami. Oni wszyscy są podróbką, tylko chcieli być żydami.

W skrócie, około 800 AD król nakazał ludowi Chazarii przyjąć prawo Hebrajczyków jako własne. Nie można tego nazwać religią. Talmud i Stary Testament są faktycznie podręcznikami do wojny z ludzkością opartymi na ostrych prawach rasowych. W tych bardzo nieprzyjemnych księgach nie ma litości dla ludzkich wrogów. Imię ich boga, YHVH, także oznacza naród żydowski. To pozwala im na samowybraństwo i samouwielbienie w tym, co nazywamy zamkniętą pętlą skrajnego i okrutnego narcyzmu.

Ich kapłani uważają, że nie-żydzi na tej planecie są po to by im służyć. I że koszerne jest oszukiwanie, okłamywanie i bezkarne mordowanie  nie-żydów. Ta żydowska zasada upamiętniona jest ich najświętszym świętem, Yom Kippur, dniem pokuty. Kolejne oszustwo, bo oni nie pokutują za nic. Zamiast pokuty za zbrodnie przeciwko ludzkości, tego “świętego dnia” trzykrotnie deklarują nową wojnę, trzy razy odmawiają przysięgę Kol Nidre. Ta ohydna “modlitwa” jest osobistą deklaracją wojny z ludzkością. Jest ostrzeżeniem, że nic, co Żyd powie w następnym roku nie jest prawdą.

Żydowska historia to bajka o morderczym szaleństwie, jak widzieliśmy w ubiegłym tygodniu w maleńkiej Gazie. Pierwszy raz, kiedy faktycznie zobaczyliśmy to w nowoczesnej erze, było podczas rewolucji bolszewickiej w 1917 roku. Wkrótce potem żydzi zmasakrowali całą rodzinę cara Mikołaja w 1918 roku, a w dzienniku Czerwonej Armii Trocki napisał:

Bez litości, bez walki, będziemy zabijać naszych wrogów w setkach tysięcy, niech to będą tysiące, niech zatopią się we własnej krwi. . . niech będzie to potop burżuazji – więcej krwi, tak dużo jak możliwe.

“Burżuazja” to komunistyczne słowo pogardy dla klasy średniej.

Sam Trocki tak napisał o mordzie rodziny cara:

Decyzja nie była tylko wskazana, ale konieczna. Srogość tej kary pokazała każdemu, że nadal będziemy bezlitośnie walczyć, nie przestając na niczym. Egzekucja rodziny cara potrzebna była nie tylko po to, żeby wystraszyć, przerazić, i wszczepić wrogowi poczucie bezradności, ale także potrząsnąć w naszych szeregach, pokazać, że się nie cofniemy, że przed nami jest albo całkowite zwycięstwo, albo całkowita klęska. To dobrze odczuwał Lenin.  

Prawdziwe nazwisko Trockiego było Bronstein. Odtajnione dokumenty sowieckie ujawniły, że Lenin (Uljanow) był żydem. Ich żydowski towarzysz, Grigorij Zinowiew, tak powiedział na spotkaniu komunistów w 1918 roku:

Musimy nieść ze sobą 90 milionów ze 100 milionów mieszkańców sowieckiej Rosji. Jeśli chodzi o resztę, nie mamy im nic do powiedzenia. Muszą zostać unicestwieni.

W końcu żydzi wymordowali dużo więcej niż 10 milionów Rosjan i innych narodów. Prawdopodobnie zabili tyle samo tylko na Ukrainie, a nie reklamowane 3 miliony. Ogólnie uznana liczba sowieckich ofiar jest ponad 60 milionów dusz. Niektórzy badacze twierdzą, że apetyt GUŁAGÓW w ciągu 70 lat eksterminacji zwykłych ludzi zaharowując ich na śmierć może przekraczać nawet liczbę ofiar chińskiego komunizmu.

Są dwie główne gałęzie judaizmu: terroryzm i kapitalizm finansowy. Terroryzm to aktywne ramię judaizmu i pokazuje się w dwóch formach: komunizm i syjonizm. Pierwszy raz żydowski terroryzm widzieliśmy za panowania francuskiego terroru, ale nie był tak szeroko rozumiany, gdyż wielkimi terrorystami byli francuscy masoni. Autor Jewish Protocols [Żydowskie protokoły] około 1897 roku wyjaśnił, że masoni są narzędziem żydowskiego syndykatu i nie są niezależni.

Kapitalizm finansowy to sposób na opłacanie terroryzmu, bo terroryści bardzo dużo kosztują. Kapitalizm finansowy jest wielką żydowską tajemnicą sukcesu. To pożyczki kredytowe dla rządów, przez które stają się beznadziejnie zadłużone u żydowskich lichwiarzy, którzy muszą zostać spłaceni czymś cennym, plus odsetki. Spłatami zastępczymi niespłacalnych długów były przysługi, mianowanie żydów na decydujące stanowiska w rządzie, specjalne pozwolenia itd.

Tradycyjnie żyd chciał być niewidzialną siłą stojącą za tronem. Zwykle nie widzieliśmy potężnych żydów w amerykańskim rządzie, do czasu mianowania przez Wilsona Louisa Brandeisa do Sądu Najwyższego w roku 1916. JFK miał braci Rostow za doradców, a z Johnsonem pracowali Abe Fortas i Arthur Goldberg. Później rozpętało się piekło, kiedy Nixon mianował Henry’ego Kissingera na krajowego doradcę bezpieczeństwa, a następnie na sekretarza stanu!

To wypuściło z piekła żydowskie psy, które dostały szału w administracji Reagana, organizując się w tzw. “neokonserwatystów”, byli to praktycznie wszyscy żydowscy komuniści, którzy wkręcili się do Partii Republikanów i zrobili z niej zwolennika Izraela. Komunizm i syjonizm są praktycznie identycznymi formami terroryzmu, przy czym siedzibą komunizmu jest Nowy Jork i Moskwa, a syjonizmu w Nowym Jorku i Tel Awiwie. Komuniści udawali, że są naszymi wrogami, a syjoniści udawali naszych przyjaciół.

Wczoraj otrzymałem ważną wiadomość od Petera S, która skłoniła mnie do napisania tego artykułu:

W imieniu swoich sponsorów, Rotszyldów, Napoleon Bonaparte zamówił u Jeana Francois Champolliona sfabrykowaną historię starożytnego Egiptu w celu “uwiarygodnienia” Tory, żeby Rotszyldowie mogli wykorzystać ją w swoich roszczeniach o Palestynę. Oni nie chcieli Palestyny dla żydów, ale żydów dla Palestyny, by byli ludzką tarczą dla Mosadu, prywatnej agencji wywiadu i zamachowców lombardzkich bankierów od czasów Babilonu.

To samo można powiedzieć o Cyrusie Schofieldzie i jego syjonistycznej biblii konkordanckiej. Były skazaniec (za oszustwo i fałszerstwo), sponsorowany przez notorycznego żydowskiego prawnika, Samuela Untermeyera, i żydowskiego maklera władzy, Bernarda Barucha, żeby napisał komentarze do Biblii, które uzasadniałyby zalew Palestyny aszkenazyjskimi żydami. Propaganda Schofielda jest podstawą dla chrześcijańskich fundamentalistów(protestantów- red.), żeby wspierali finansowo żydowski terroryzm i dominację na Bliskim Wschodzie.

W roku 1917 Untermeyer i Baruch połączyli siły by naciskać na prezydenta Wilsona, żeby wypowiedział wojnę Niemcom, jak mówił Benjamin Freedman, który później towarzyszył Wilsonowi do Wersalu żeby wykończyć pokonanych Niemców, co doprowadziło do niewiarygodnych cierpień, masowego głodu, hiperinflacji i w końcu zgonów milionów Niemców i milionów innych z powodu działań żydowskich potworów.

A później ci sami Untermeyer i Baruch wepchnęli Amerykę w II wojnę światową, kiedy Untermeyer miał pełnomocnictwo żydowskiego syndykatu na wypowiedzenie żydowskiej wojny gospodarczej Niemcom w roku 1933, kiedy było jasne, że Adolf Hitler pokazał światu jak osiągnąć dobrobyt bez żydowskiego złota, pomimo odmowy opartej na długu żydowskiej waluty głodującym narodom świata przez żydowskie Rezerwy Federalne. To, w czasie wielkiego kryzysu światowego, było niemieckim cudem gospodarczym, który przeprowadził pozbawione środków Niemcy od głodu do pełnego zatrudnienia w ciągu półtora roku, tylko dzięki emisji niezadłużonej waluty. Za to największe ze wszystkich przestępstw wobec żydowskiego kapitalizmu finansowego, Niemcy musiały być zbombardowane ogniem i zamienione w dymiącą ruinę, i znowu poddane powolnej śmierci głodem. Jak napisał James Bacque w Crimes and Mercies [Zbrodnie i miłosierdzie], powojenne rozkazy głodu Dwighta Eisenhowera poskutkowały zgonami 9-12 milionów Niemców od końca wojny do 1948 roku, więcej niż zostało zabitych przez generałów Eisenhowera w czasie wojny.

W wywiadzie udzielonym po odejściu z urzędu, Eisenhower powiedział, że najmądrzejszą rzeczą jaką kiedykolwiek zrobił, było poproszenie Bernarda Barucha o radę w kwestii swojej kariery, kiedy w roku 1939 był tylko pułkownikiem bez żadnych widoków na przyszłość. I wkrótce stanął na drodze szybkiego ruchu do pięciu gwiazdek i masowej rzezi niemieckiego narodu w imieniu judaizmu – i nagrody w formie prezydentury.

To dlatego mówię, że żydzi są jakąś kosmiczną formą życia, całkowicie wrogą wobec ludzkości ziemskiej. Nie udaję, że wiem skąd się wzięli, ani nie twierdzę iż są gadami. Postępują jak gady i na pewno są zimnokrwiści i pozbawieni serca jak gady, ale wiem, że to oni muszą zostać zniszczeni całkowicie, tak jak muszą zostać zlikwidowane grzechotniki pod twoim domem. Żydowski burmistrz Nowego Jorku miał twarz gada, i teraz wiem skąd wziął ten pomysł. Jest to facet, który zabronił rozdawania żywności biednym, bo ona mogła nie mieć wartości odżywczych zgodnych z jego żydowską opinią! Gdyby zrobił to nie-żyd, nowojorskie dzienniki zrobiłyby z niego pośmiewisko. Z żyda nie wolno kpić w Nowym Jorku – ani w żadnym innym miejscu.

Pamiętajmy o jednym: głód jest ulubioną żydowską metodą eksterminacji. Nic nie kosztuje, a powoduje bolesną śmierć. I to jest w planach dla Ameryki, kiedy żydzi uznają, że nadszedł odpowiedni czas. Czytelnik musi się przygotować na głód zaplanowany dla nas przez żydów. Spójrzmy na ukraiński holodomor. Jest to model tego, co żydzi planują dla nas w Ameryce. W czasie głodu metale szlachetne nie będą cenne. Cenne będą żywność, woda i amunicja. To są rzeczy, których potrzebujemy by przeżyć i zniszczyć judaizm.

Podczas gdy nie ma żadnego związku między żydami aszkenazyjskimi i legendarnymi postaciami ze Starego Testamentu, współcześni żydzi swoje zachowanie opierają na legendarnych żydach. Wzorcem nr 1 jest Józef, jedenasty syn Jakuba, jak mówi Księga Rodzaju. Zbadaj tę opowieść o wykombinowanych brakach i umyślnie wywołanym głodzie. Jest to opowieść o Rezerwie Federalnej i Monsanto.

Jeśli będziemy dalej szli tym samym kursem, kiedy rząd pożycza od żydowskich lichwiarzy, to nasz system monetarny nas zabije, ponieważ upadnie społeczeństwo. Jeśli nadal będziemy jeść zatrutą żywność dostarczaną nam przez żydowskie Monsanto, będziemy straceni. Politykę monetarną można naprawić z dnia na dzień, ale genetycznie modyfikowanej żywności nie da się łatwo zneutralizować. Jedno jest pewne: jeśli nie usuniemy każdego aspektu żydowskiej kontroli nad naszym życiem, to rasa ludzka wymrze, i raczej szybko.

Niektórzy mówią, zapomnijmy o Gazie – skoncentrujmy się na Ameryce. Cóż, nie możemy zapomnieć o Gazie, gdyż jest to nasza sprawa. Gaza i reszta Palestyny spływają krwią z powodu żydowskiego amerykańskiego rządu. Jedynym, co my Amerykanie możemy zrobić, to zabić ten żydowski rząd, który wykorzystuje Izrael, jako swojego agenta, specjalistę od sadyzmu, mordów i całkowitego zniszczenia.

Sam Izrael nie wyrządza dużych szkód w porównaniu z amerykańskimi siłami powietrznymi i armią unicestwiającymi całe kraje takie jak Irak i Afganistan. Izrael nie może zrobić dużo, gdyż rządzą nim nieudacznicy i oszaleli na punkcie mordów, ale I leniwi żydzi. Ale żydowski kapitalizm finansowy jest sternikiem żydowskiej amerykańskiej machiny śmierci. Beż żydowskich finansów, komunizm i syjonizm padną. Amerykańska armia także padnie bez żydowskich funduszy. Bez żydowskiego sternika amerykańska armia przestanie zagrażać światu zagładą.

Dlatego naszym pierwszym zadaniem, jako amerykańskich rewolucjonistów jest zniszczenie każdego śladu judaizmu w Ameryce, w rządzie, w bankach, w produkcji żywności, w medycynie i w informacji (kontrola umysłu). Wszędzie gdzie znajdziemy judaizm, musimy go zniszczyć.

Pierwszym krokiem w działaniach antyżydowskich jest dyskusja z przyjaciółmi i członkami rodziny. Żydowskich przyjaciół trzeba odrzucić i Żydów ogólnie unikać. W końcu, co żyd, którego znasz, zrobił lub powiedział, by powstrzymać Izrael przed jego planem ataku nuklearnego na Iran? Jak ostrzegł brat Nathanael, każdy żyd ma polityczną świadomość i wszystko mierzy jedną miarą: “czy to dobre dla żydów?” Jeśli twoi żydowscy przyjaciele nic nie mówią, to znaczy, że aprobują to, co Ameryka i Izrael robią przeciwko ludzkości. Jakby to ująć jeden-na-jednego, żydzi winni są nam, ludziom, niemal wszystkich swoich, kimkolwiek są.

Powiedzmy to tak prosto jak tylko możliwe – to co żydzi zrobili swoim ludzkim wrogom, musi się zrobić im. Wszędzie na świecie, ale głównie w żydowskiej Ameryce. W ostatnich 20 latach wymordowali miliony ludzkich wrogów na Bliskim Wschodzie, nie mówiąc nawet o wyrządzonych przez nich szkodach, przelanej przez nich krwi w Rosji i w Niemczech.

I to jest sprawiedliwość.

J.B. Campbell

http://www.fourwinds10.net/siterun_data/history/zionism/news.php?q=1353698190

 

 

 

No comments yet.

Leave a Reply

Intronizacja
Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE