JÖRG HAIDER – Unfall, Mord oder Attentat?

 

Jak wyglądają katastrofy w innych krajach?

Ukazane  poniżej zdjęcia J. Haidera z butelką w ręku pochodzące z klubu pederastów,  nie świadczą o tym, że był on pederastą lub pijakiem.

Biorąc pod uwagę takie okoliczności, jak opinia publiczna (prasa), która go bardzo uważnie obserwowała,  planowana podróż samochodem do matki na jej urodziny, to musimy się łatwo  zgodzić co do tego, że sceny takie nie są prawdopodobne u polityka tej klasy co Haider.

Ofiara – zachowując się tak bezkrytycznie – musiała być pod wpływem narkotyków, tak zachowywał się Lepper, Muś czy Petelicki, możliwe , że także niektóre ofiary z listy do Delegacji do Katynia, a podobnie można by dołączyć Wróbla-juniora, zabójcę Rosiaka i załogę kapitana Wrony.

Kapitan Wrona – z załogą – musiał być pod wpływem narkotyków podczas startu i lotu do Warszawy. To dlatego, nikt w kabinie nie mógł skojarzyć prostych czynności związanych z prostą kontrolą urządzeń wychylenia podwozia i samolot lądował na brzuchu.  Wrona jest wybitnym pilotem z wytrenowanym nawykiem lądowania ślizgiem – szybowce. Takie wyuczone czynności, zrobi się bezbłędnie nawet pod wpływem środków psychotropowych.

Malo kto zauważa to, że Wrona uprawia szybownictwo w aeroklubie, którego szefem jest gen G. Czempiński. Związki pomiędzy pilotami – sportu ekstremalnego – mają ogromny ładunek emocjonalny, tacy potrafią być wobec siebie niesłychanie oddani lub nienawistni, tak czy owak, są to środowiska mocno odbiegajcie swymi zwyczajami od zwyczajów koleżeńskich związanych z siedzeniem w biurze.

Usterka samolotu Wrony była fikcją, bo pokazywany ( gdzieś jest na naszej stronie) przewód hydrauliczny nie przeciekał, zaś to uszkodzenie zostało dokonane “po fakcie”, na lotnisku Okęcie. Takie wyskubane uszkodzenie koszulki przewodu jest po prostu śmieszne i przerażające równocześnie. Ciśnie się pytanie , jaka to kategoria ludzi pracuje w polskich centralnych urzędach?

(-) Krzysztof Cierpisz

 http://www.fallhaider.at.tf/


 http://www.fallhaider.at.tf/

 

 

 

, , , , ,

No comments yet.

Leave a Reply

Intronizacja
Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE