Jarosław Kaczyński skazany na karę śmierci

Jarosław Kaczyński skazany na karę śmierci

Zgodnie z zasadami sądów kapturowych jest to orzeczenie (poniżej) o wyroku śmierci.

Bo skoro nie możemy być  razem, to ten drugi musi odejść!

(-)Red.

Tadeusz Mazowiecki ws. Smoleńska: jak mamy żyć ze sobą w jednym państwie?

 

– Jak mamy ze sobą żyć w jednym państwie, kiedy część z nas wierzy, że polski rząd uczestniczył w zamordowaniu polskiego prezydenta? – pyta w najnowszym “Newsweeku” Tadeusz Mazowiecki.- Podział się pogłębia i to jest najgorsze. Stąd to dramatyczne pytanie premiera Tuska o to, jak przy tym podziale i takich oskarżeniach mamy ze sobą żyć w jednym państwie. Jak mamy ze sobą żyć, kiedy część z nas wierzy, że polski rząd uczestniczył w zamordowaniu polskiego prezydenta? – pyta Mazowiecki.

Dopytywany przez “Newsweek”, czy może jesteśmy skazani na to, by – dopóki Jarosław Kaczyński będzie czynnym politykiem – żyć po dwóch stronach barykady smoleńskiej, odpowiada, że “problemem jest to, żeby ludzie przestali być tak łatwym narzędziem w jego rękach”. – I tu widzę rolę mediów, bo to media upowszechniają poglądy, interpretacje, kształtują poglądy – dodaje. Zaznacza również, że wydarzenia ostatniego tygodnia powinny nas przynajmniej częściowo uodpornić na – jak to określa – “tak łatwe wchodzenie w wojnę smoleńską”.

Rozmowa z byłym premierem, a dziś doradcą prezydenta, odnosiła się do wydarzeń związanych z publikacją “Rzeczpospolitej”, że na wraku tupolewa w Smoleńsku odkryto ślady materiałów wybuchowych.

Po konferencji prasowej szefa Wojskowej Prokuratury Okręgowej w Warszawie płk. Ireneusza Szeląga, który zdementował doniesienia “Rz”, gazeta oświadczyła: „Pomyliliśmy się pisząc dziś o trotylu i nitroglicerynie. To mogły być te składniki, ale nie musiały”. Później jednak słowa “pomyliliśmy się” zniknęły i zostały zastąpione przez zdanie “nie można jednoznacznie stwierdzić obecności trotylu i nitrogliceryny”. Autor tekstu Cezary Gmyz napisał na Twitterze, że z niczego się nie wycofuje, a swoich źródeł nie ujawni.

 

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Tadeusz-Mazowiecki-ws-Smolenska-jak-mamy-zyc-ze-soba-w-jednym-panstwie,wid,15062613,wiadomosc.html?ticaid=1f77d

Shamir: No, no, no, no, no, no, no…. Moyne is a different story. First of all, Lehi is a different story. Lehi was not a part of the Zionist movement, not a part of the Revisionist Party. It was sometimes something apart and Lord Moyne was the highest British official in the Middle East …. and because we fought against the British in this area, we took him for a target. This was the main reason for his assassination.

http://gazetawarszawska.com/2012/11/02/yitzhak-shamir-why-we-killed-lord-moyne/

http://gazetawarszawska.com/2012/03/07/manfred-adler-wolnomularstwo-a-watykan/

http://gazetawarszawska.com/2012/11/05/shamir-ordered-bernadotte-assassination/

,

No comments yet.

Leave a Reply

Intronizacja
Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE