W. Creutz: Nowe spojrzenie na “Protokoły”

NEW LIGHT ON THE PROTOCOLS
LATEST EVIDENCE ON THE VERACITY OF THIS REMARKABLE DOCUMENT

Nowe spojrzenie na “Protokoły”

Najnowsze dowody na prawdziwość tego niezwykłego dokumentu

http://www.holywar.org/protocol/newlight.html

W. Creutz

tłumaczenie Ola Gordon

Celem tego artykułu nie jest analiza hipotezy literackiej, lecz definitywne i na zawsze rozwiązanie tajemnicy, która niesie zniszczenie wszystkim narodom świata.

Czy istnieje jakiś jeden kraj, który uniknął depresji rzucającej złowieszczy cień na nasze życie od roku 1929? Mężowie stanu wydają się być bezradni i na próżno szukają metod uniknięcia wpadki narodów świata w otchłań bolszewizmu. Nasza cała cywilizacja chrześcijańska jest w niebezpieczeństwie unicestwienia w dymie i chaosie.

Jak możemy zbadać ten rak moralny powoli pożerający wszystko co jest piękne i szlachetne w każdym narodzie? Jak możemy uratować nasze dziedzictwo duchowe, które jest wielokrotnie cenniejsze niż bogactwo materialne?

Nie znajdziemy żadnego remedium do czasu kiedy zrozumiemy przyczynę naszej choroby; właściwa diagnoza musi wyprzedzić zastosowanie lekarstwa, żeby pokonać chorobę jaką dostrzegamy wokół nas, ale jej nie rozumiemy.

Przede wszystkim powinniśmy jasno zdać sobie sprawę z tego. że kryzys w którego śmiertelnym uścisku znaleźliśmy się, nie jest przypadkowy lecz starannie zaplanowany przez gang potężnych kryminalistów. Niemożliwe jest wydostanie się z niego jeśli tym nikczemnym trucicielom nie odbierzemy narzędzi zniszczenia.

Adolf Hitler to rozumiał. odpowiedzią na jego działania było wściekłe wycie ze wszystkich krańców świata – ale przeciął palący się lont w bombie ustawionej do eksplozji latem 1933 roku.

I gdyby nie to szybkie działanie, dzisiaj Niemcy podzieliłyby tragiczny los Rosji.

Tego artykułu nie należy traktować jako wytwór “religijnej nietolerancji średniowiecza”, ani jako próbę wzniecania pogromów i prześladowań, jak większość prasy światowej chce byście uwierzyli, żeby na polecenie Judy  wprowadzić w błąd opinię publiczną.

Nie, na pewno nie polecamy niczego co może wyglądać tak makabryczne i niesłuszne. Wszystko czego żądamy to wyeliminowanie we wszystkich krajach tych osób na kluczowych stanowiskach, które nie zasługują na zaufanie. Takiego nieuchronnego wysprzątania dokonano w Niemczech, żeby pomóc społeczeństwu, po wieloletnim cierpieniu.

Od tej chwili prawdy nie wolno ukrywać. Starannie ukrywane przez mrocznych spiskowców fakty są teraz powszechnie znane 60 milionom ludzi.

Pozbawieni sumienia kryminaliści postanowili zniszczyć istniejący porządek całego świata i narzucić mu panowanie szatańskiego mesjasza.

Drożdże już fermentują. W wielu krajach są ludzie, którzy dostrzegają zbliżające się niebezpieczeństwo i działają na rzecz połączenia sił do walki ze wspólnym wrogiem. Nie będzie żadnych przeszkód w tworzeniu przyjaznych relacji pośród chrześcijańskich narodów, tak szybko jak wyeliminuje się zdrajców wywołujących ciągłe spory.

Prawda wyjdzie na światło dzienne i wszyscy którzy będą ją zwalczać zostaną zniszczeni, i taka jest prawda, którą należy dobitnie głosić. Depresja została umyślnie zaplanowana na pewną chwilę i starannie nią kierowali od dziesięcioleci kryminaliści mający obsesję żądzy władzy, mordu i chciwości.

Faktyczny program opracowano około 40 lat temu i opublikowano w małej broszurze znanej jako “The Secrets of the Learned Elders of Zion” [Tajemnice mędrców Syjonu].

Pierwsze dwa wydania tej wyjątkowej książki pokazały się w latach 1901 i 1905. Szybko zniknęły z obiegu i zwróciły na siebie bardzo mało lub żadnej uwagi. Ale jeden egzemplarz dotarł do British Museum w 1986 roku i został skatalogowany pod numerem 3926 D. 17. ( nie jest ścisłe w bibliotece w Londynie jest egz. z roku 1902 – świadek Jędrzej Giertych. przyp redakcji)


“The London “Times” napisał 17.08.1921:

“Te dokumenty zwróciły na siebie tylko małą uwagę przed rewolucją w 1917 roku. Zdumiewający rozpad wielkiego kraju z powodu ataku bolszewików i obecność wśród nich niezliczonej liczby Żydów, spowodowały. że wielu ludzi szukało rozsądnych wyjaśnień tej katastrofy. “Protokoły” dawały to wyjaśnienie, zwłaszcza że taktyka bolszewików w wielu punktach była identyczna jak zalecenia “Protokołów”.

Zostały opublikowane w wielu krajach pomimo wielkich wysiłków podejmowanych by temu zapobiec.

Jedno wydanie z roku 1917 (w jęz. niemieckim) nosi tytuł “The Jewish-Danger” [Żydowskie niebezpieczeństwo] i wywołało wielkie zainteresowanie. Opinia publiczna stała się podekscytowana  nagłym ujawnieniem tego piekielnego spisku mającego na celu zniszczenie cywilizacji chrześcijańskiej.


Londyński “Morning Post” poświęcił temu tematowi kilka kolumn. Sensacyjny artykuł ukazał się w “Times” 8.05.1921, z którego pochodzi poniższy fragment:

“Co one oznaczają, te “Protokoły”? Czy są prawdziwe? Czy banda kryminalistów naprawdę opracowała takie plany i triumfuje z powodu ich realizacji? Czy są podróbką? Ale jak można więc wyjaśnić ten okropny proroczy dar, który przepowiedział wszystko wcześniej? Czy przez te lata walczyliśmy żeby zniszczyć światową potęgę Niemcy, tylko po to by teraz stanąć naprzeciwko bardziej niebezpiecznego wroga? Czy tym ogromnym wysiłkiem uratowaliśmy się od PAX GERMANICA, tylko po to by paść ofiarą PAX JUDAICA?”


“TIMES” kończy ten artykuł następującymi istotnymi słowami:

“Gdyby “protokoły” napisali mędrcy Syjonu. to wszystko co próbowano i robiono przeciwko Żydom jest uzasadnione, konieczne i pilne”.

Bardzo ważne słowa!

Więc czy należy się dziwić temu, że potężne wpływy w stosunku do których skierowano ten straszny akt oskarżenia , podjęły wszelkie możliwe wysiłki, by zdyskredytować ten dokument?

Podjęto sprytne działania żeby udowodnić, że “Protokoły” były podróbką. Żydzi wielokrotnie kwestionowali ich autentyczność. Toczy się sprawa przed sądem w Bern, Szwajcaria, w której wydawca oskarżony jest o zniesławienie za zarzuty odnośnie prawdziwości “Protokołów”.  Żydowscy powodowie żądają by sąd określił ten dokument jako podróbkę, i  w ten sposób zakazać jego publikacji.


“PODRÓBKA”

W dniach 16-18.08.1921 roku londyński “Times” opublikował serie artykułów, w których zapewnia, że “Protokoły” są jedynie niezdarnym oszustwem wyprodukowanym przez pozbawionego sumienia plagiatora, który sparafrazował książkę opublikowaną w Brukseli w 1865 roku. Mówi się, że tę książkę pod tytułem “Dialogues in Hell” [Rozmowy w piekle] napisał “Francuz” o nazwisku Maurice Joly.

“Times” opublikował kilka fragmentów obu książek w równoległych kolumnach pokazując poza wszelką wątpliwość istniejące między nimi duchowe pokrewieństwo. Wydawało się, że wersja podróbki została dobrze udokumentowana.

“Times” starannie podkreślił swoje stanowisko w odniesieniu do żydowskiej prasy jako absolutnie bezstronne i udawał, że ujawnił tę “niezwykłą podróbkę” tylko przez wzgląd naprawdę, gdyż bardzo ważne było by ta “LEGENDA” o “PROTOKOŁACH MĘDRCÓW SYJONU” na zawsze zniknęła tak szybko jak możliwe.

I rzeczywiście, ponieważ ta sprawa ma ogromne znaczenie! Ostatni z tych artykułów kończył się następującymi słowami:
“Fakt, że mamy do czynienia tylko z plagiatem,  jest ostatecznie ustalony. Niech ” legenda” teraz stanie się sprawą przeszłości”.
Ale to pobożne życzenie się nie udało. Istnieje wiele sytuacji, które uniemożliwiają przyjęcie zapewnienia “Timesa” jako ostatecznej decyzji. Źle się dzieje w państwie duńskim. . .  A jeśli to zbadamy dokonamy kilka ciekawych odkryć.

Daleko nam do wątpienia w “bezstronność ” “Timesa”, ale wydawany w Oslo, Norwegia, :National Tidskrift” w swoim numerze z lipca 1922 roku napisał, że pewien żydowski bankier zdobył kontrolę w “Timesie” w czasie kiedy publikowano tę serię artykułów. Według naszej wiedzy tej wiadomości nigdy nie zanegowano.

“Times” wyjaśnia, że “podróbkę” odkryto “przypadkowo”. Jeśli to prawda to byłby to szczęśliwy “przypadek”, biorąc pod uwagę ogromne znaczenie tej sprawy.

Według “Timesa” jego “korespondent” w Konstantynopolu miał szczęście poznać pewnego Rosjanina. (Chcąc by pozostał anonimowym, pisano o nim jako o “panu X”) Ten tajemniczy nieznajomy wręczył korespondentowi “Timesa” szczególną książeczkę autorstwa Joly’ego, która umożliwiła odkryć tę “podróbkę”.

Cała ta historia wydaje się jakaś ciemna i romantyczna. Faktycznie każdy może zostać korespondentem dziennika po prostu pisząc do niego list. Nie pokazano żadnych dowodów na to, że korespondent kiedykolwiek był w Konstantynopolu i spotkał tam Rosjanina. Tożsamości “pana X” nigdy nie ujawniono.

Dlaczego ta wielka tajemnica? Jeśli chodzi o “bardzo ważną sprawę”, nie byłoby prostsze pokazanie tych dwóch istotnych świadków? Nazwiska obu dżentelmenów słusznie zasługują na ich upamiętnienie przez potomnych, zwłaszcza biorąc pod uwagę olbrzymią przysługę wyświadczoną przez nich Izraelowi.

Dzięki tym dwu dżentelmenom, uwagę opinii publicznej odwrócono od “Protokołów”. Tak cenna przysługa nie powinna nie zostać nagrodzona.

“Korespondent” wspomniał, że “podróbkę” spreparowano w celu wpływania na konserwatywny rosyjski sąd przeciwko Żydom, nadając wyimaginowanemu “żydowskiemu niebezpieczeństwu” aspekt realności. Ale nigdy nie przedstawiono w tej sprawie żadnych dowodów.

W jaki sposób dawno zapomniana książka Joly’ego dotarła do Rosji? Tego problemu nigdy nie rozwiązano. Wymyślono kilka nie do obrony teorii. Myśli czytelnika błyskawicznie przenosiły się z Konstantynopola do Petersburga i z Korsyki do Londynu. . . żeby odważnym brytyjskim “Gojom” pokręciło się w głowach i nie mogli nadążyć, i nadal trwać w ignorancji. Odniesiono zwycięstwo!

“Times” ogłosił triumfalnie że przedstawiono “niezaprzeczalne dowody”!!!

Naprawdę? Wspaniale. . .

Jeśli ten rozwodniony “dowód” podda się badaniom i destylacji, to jedyną solidną substancją jaka pozostanie jest fakt. że jedna z książek przedstawia tekst nadpisany i dalszą rozbudowę tej drugiej.

W jakiej sytuacji można użyć tego brzydkiego słowa “podróbka”?

Dalszej rozbudowy i poszerzania pewnego tekstu nie można określać “podróbką”, w przeciwnym wypadku każdy kaznodzieja który cytuje fragment biblii nie mówiąc który to werset i rozdział również uważany będzie za fałszerza i plagiatora.

Taki wniosek jest po prostu śmieszny jeśli weźmiemy pod uwagę to, że pismo zawiera liczne paralelne fragmenty.

Uprzejmie zwracamy uwagę szanownym mędrcom Syjonu na następujące fragmenty biblii: Królewska 2:18,14 (i wcześniejsze wersety) w porównaniu z Izajasz 36. Tekst jest niemal identyczny. Także Mojżesz 1:36..31 (i wcześniejsze wersety) w porównaniu słowo w słowo z Kroniki 1:1,43.

Przypuśćmy, że powyższe fragmenty wydrukowano w paralelnych kolumnach (jak w przypadku “Protokołów” I książki Joly’ego), i rezultat będzie tak przekonujący, że jedno z Pism będzie parafrazą drugiego.

Czy wtedy słuszne będzie powiedzenie, że dokonano niezdarnego oszustwa, i że jedno z Pism było podróbką?

Jest oczywiste, że skoro Mojżesz jest autorem I Księgi Mojżesza a I Kroniki przypisuje się Ezrdraszowi i Nehemiaszowi, i skoro niektóre miejsca w ostatniej księdze wskazują na to. że napisano ją w niewoli babilońskiej lub około 860 lat po śmierci Mojżesza, to zgodnie z logiką “Timesa”, Ezdra i Nehemiasz są również “plagiatorami”, jeśli jednakowość tekstu ma uważać się za “podróbkę”.

Ci którzy tak jak my uważają, że Pismo Święte było zainspirowane przez Boga, który nie może popełniać błędów, zgodzą się z nami, że ta jednakowość tekstu jest dowodem mądrości Wszechmogącego. Ta jednakowość ma pewien cel – dostarczy w “ostatnich dniach” druzgocący argument przeciwko hordom antychrysta.

Jest jasne jak słońce, że nie popełniono żadnego plagiatu czy to ze świętych czy szatańskich wersetów. Korzystali z materiałów które znali.

Jeśli rabini dalej będą się upierać, że to “podróbka”, to ich własnych proroków można będzie oskarżyć o popełnienie tego samego “przestępstwa”.

Idźmy dalej z naszym śledztwem. Na ścieżce którą idziemy robi się coraz cieplej – wkraczamy na niebezpieczny grunt! Dowiedzmy się kim jest ten dżentelmen zidentyfikowany jako Maurice Joly; tajemniczy korespondent (z Konstantynopola) “przypadkowo” nie zwrócił uwagi na jego tożsamość.

Kim był ten “Francuz”, autor “Rozmów w piekle”? Problem ten rozwiązuje Gotfried zur Beck we wstępie do niemieckiego wydania “Protokołów”,i okazuje się, że Maurice Joly w dzieciństwie został poddany obrzezaniu jako Moses Joel!

Jakie to dziwne!

Izrael robi co tylko może by udowodnić, że “Protokoły” napisano po to żeby wywołać pogardę wobec żydów – i teraz jest dowód na to. że ten szatański plan opisany w obu tych książkach pochodzi  z tego samego żydowskiego serca i tego samego żydowskiego umysłu.


WIELORAKIE DOWODY

Bardzo niezwykła książka L Fry “Waters Flowing Eastward” [Wody płyną na wschód] zawiera dużo cennych informacji o Maurice Joly (Moses Joel). W “Memoirs of Rene Mareuil” [Dzienniki Rene Mareuil] (jeden z członków francuskiego rządu Polignaca) jest napisane, że Maurice Joly urodził się w 1831 roku i w 1848 pracował jako urzędnik ministerstwa w Chebreau. Ten młody człowiek był pod silnym wpływem Adolpha Israela Cremieux (założyciel Alliance Israelite Universelle). Później został komunistą i przebywał 2 lata w więzieniu. W 1878 roku popełnił samobójstwo, na jego pogrzebie Żyd Gambetta (były premier Francji) wygłosił przemówienie pośmiertne.

Powinniśmy pamiętać, że Gambetta odegrał pewną rolę we francuskiej komunie, tym bolszewickim panowaniu terroru który miał miejsce we Francji od 18 marca do 29 maja 1871 roku, kiedy splądrowano i zniszczono Paryż. Pomimo tego, dzięki najbardziej niezwykłym “okolicznościom” nie zniszczono żadnego ze 145 budynków należących do Alphonse Rotszylda.

Jakie wnioski można wyciągnąć z powyższych informacji? Oto one:

1. Żydowski autor który dostarczył inspiracji do “Protokołów” nie ograniczał się do nikczemnych teorii; nie zawahał się by je zastosować praktycznie w działaniach przestępczych.

2. “Protokoły” nie mają nic wspólnego z rosyjską tajną policją, jak mówi “korespondent” “Timesa”.

3. “Rozmowy” nie są wytworem antysemity, lecz wręcz przeciwnie, przedstawiają Kwintesencję Żydowskiego Idealizmu

4. Szatański rowój idei tej książki pochodzi z jeszcze starszej pracy, dowodząc w ten sposób, że Joly był plagiatorem.

“The Dialogues Between Machiavelli and Montesquieu” [Rozmowy Machiavellego z Montesquieu] to tytuł tej starszej książki, opublikowanej przez Franza Dunckera w Berlinie w roku 1850. Autorem tej książki był Żyd Jakub Venedey. Urodził się w Kolonii, Niemcy, w roku 1805; wypędzony z Niemiec i osiedlił się w Paryżu w 1835. . . Ścigany przez policję za działalność wywrotową, broniony i chroniony (tak jak w przypadku Joly) przez Cremieux. Venedey był bliskim przyjacielem Karola Marksa (Żyd Mordechaj).

Przy wsparciu Marksa w 1847 roku zorganizował “Ligę Robotników Komunistycznych”. W roku 1843 odwiedził Anglię i zorgannizował inne tajne stwowarzyszenie, którego celem była promocja Światowej Dominacji Izraela.

A zatem to udowadnia, że obie książki które posłużyły jako fundament “Protokołów”, napisane były przez Żydów, przyjaciół załozyciela “Alliance Israelite Universelle”, ADOLPHE ISRAELA CREMIEUX.

W tej sytuacji nie można wątpić w to, że wszystkie trzy książki są produktem myśli żydowskiej.

Każdy kto wnikliwie zbada te książki powinien być bardzo zaskoczony kiedy słyszy jak Żydzi marudzą o Żydach niesłusznie prześladowanych i zmuszanych do samoobrony przed “kłamstwami i zniesławianiem”. Nie można w ogóle mówić o “podróbce”, gdyż mamy tu do czynienia z tylko lekko różniącymi się wersjami “idei” pochodzących z tego samego politycznego i ekonomicznego kręgu wpływu.

Zorganizowane przez Karola Marksa i Venedeya tajne stowarzyszenie faktycznie było tylko wyrostkiem starszej organizacji żydowskiej znanej pod nazwą “Żydowskiej Ligi Kultury i Edukacji”, która istniała już w 1819 roku. Program tej ligi przejął i dalej rozwinął A Cremieux.

Można łatwo zrozumieć “cele” tej “ligi” kiedy wnikliwie przeczyta się list napisany przez Żyda Barucha Levy do Karola Marksa. Oto co w nim pisze:

“Naród żydowski jako całość będzie swoim własnym Mesjaszem. Jego panowanie nad wszechświatem zostanie osiągnięte przez zjednoczenie ludzkich ras i eliminację granic. Powstanie Republika Wszechświata [Universal Republic], w której Synowie Izraela staną się elementem kierowniczym. Wiemy jak dominować Masy. Rządy wszystkich narodów będą stopniowo wchodzić W RĘCE JUDY POPRZEZ ZWYCIĘSTWO PROLETARIATU. Wszelka własność  prywatna stanie się własnością KSIĄŻĄT IZRAELA – do nich będzie należeć bogactwo całej ziemi. W ten sposób zrealizujemy obietnicę TALMUDU, że kiedy nadejdzie czas Mesjasza, Żydzi będą pod kluczem trzymać własność wszystkich narodów świata”.

Relacja duchowa między tym listem i “Protokołami” jest dokładnie taka sama jak między żołędziem i dębem.

Ten straszny plan realizowany jest każdego dnia.

Czasopismo hrabiego Coudenhove-Calergi “Pan-Europa” ogłosiło, że w przyszłości arystokrację będą stanowili Żydzi. (14.04.1933 w “New York Times” Samuel Untermyer stwierdził to samo, że Żyd jest arystokratą świata – redaktor).

Charakter i zachowanie tej nowej “arystokracji” bardzo się różnią od starej. W dziejach świata nazwiska Bela Kun (Cohen), Kurta Eisnera i żydowsko-sowieckiej “szlachty” napisane zostaną krwawymi literami.

W dzienniku “Die Front” w Zurychu, Szwajcaria, 3 stycznia 1934 roku, ukazał się interesujący artykuł o grupie Żydów, potężniejszej i bardziej wpływowej niż syjoniści, która zorganizowała “ruch kulturowy” na światową skalę, w celu umieszczenia każdego kraju pod żydowską dominacją.

Zawsze ta sama idea – bez najmniejszej różnicy w programie.

Francuskie czasopismo “Libre Parole” w numerze z listopada 1993, na s. 27, oraz wcześniej “La Vielle France” w numerze z 10.03.1921 roku, opublikowały niezwykłe przemówienie rabina Reichorna wygłoszone w Pradze w 1869 roku nad grobem rabina Simeona-ben-Ihudy, w którym powiedział między innymi:

“Od wieków gardzono i prześladowano Synów Izraela, ale oni odważnie walczyli by przygotować się do zwycięstwa. Teraz zbliżają się do celu. Już dominują życie gospodarcze przeklętych chrześcijan; ich wpływ jest tak samo wielki w polityce i na polu moralnym. W upragnioną godzinę, ustaloną wcześniej, rozpuścimy rewolucję, która rujnując wszystkie klasy chrześcijan, definitywnie odda nam w niewolę chrześcijaństwo. W ten sposób zostanie zrealizowana dana przez Boga jego narodowi”.

Ta obietnica już spełniła się w Rosji. Który kraj będzie następnym by doświadczyć ten sam tragiczny los? [WOW! –  WYMIEŃMY WIELE INNYCH SKORO TE PROROCZE SŁOWA NAPISANO W LATACH 1930! I NADCHODZI KOLEJ NA NAS, JEŚLI “MASY” SIĘ NIE OBUDZĄ *TERAZ*!! – red. BeWISE]

W niedawnym wydaniu żydowskiej publikacji “Freurid von Israel” redaktor naczelny ubolewa nad faktem, że współczesna młodzież żydowska wydaje się nie mieć szacunku do Boga i jego praw. Mówi: “bezbożny Żyd wydaje się teraz być mistrzem we wszystkich mocach żydowskich. Izrael może być w niebezpieczeństwie stania się szatańską rasą”.

Niezwykła uwaga! Ta wypowiedź nie pochodzi od antysemity, lecz lidera żydowskiej misji!

Niebezpieczeństwo jest, faktycznie, bardzo poważne. Izrael przestał wierzyć w Jehowę i czci tylko Złotego Cielca.


FAKTY HISTORYCZNE

Żydowski tygodnik “Judische Pressezentrale,” wychodzący w Zurychu, Szwajcaria, w numerze z 15.12. 1933 roku twierdzi, że “Protokoły” zostały sfabrykowane przez rosyjską tajną policję w 1905 roku, wkrótce po wojnie japońskiej.

Nierozsądna jest obrona sprawy tylko przez upieranie się w czymś, co łatwo można wykazać jako fałsz. Jak może być możliwe, by dokument, który istniał 20 lat wcześniej, w trzech językach, mógł być spreparowany w 1905 roku – dokument znany już kilku osobom?

Żydowskie zapewnienia są absurdalne.

Przekonywająco udowodniono, że “Protokoły” napisane były najpierw po hebrajsku, potem po francusku, i w końcu po rosyjsku.

“Protokoły” przedstawiają plan strategiczny, zbiór autentycznych dokumentów, przez długi czas utrzymywanych w tajemnicy. To nowe wydanie, które zwróciło na siebie uwagę całego świata, zostało zebrane i zredagowane przez KAHAŁ, tajny żydowski rząd.

Leslie Fry uważa, że faktycznie zredagował ją ASHER GINZBERG, znany jako ACHAD –HA-AM. Ten ważny człowiek (znany także w Odessie jako “król Żydów” – red.) był jednym z czterech Żydów, którzy zmusili Balfroura do sporządzenia deklaracji z 2 listopada 1917 roku, dzięki której Żydzi zdobyli “narodową ojczyznę” w Palestynie. Tutaj osiągnęli jeden z “celów” wymienionych w “Protokołach”.

Ten dowód ma ogromną wartość!

ASHER GINZBERG urodził się w miasteczku Skwira, pod zarządem Kijowa, Rosja, w 1856 roku, jako syn żydowskiego celnika. Otrzymał wspaniałe wykształcenie talmudyczne. W młodości został wybitnym autorem żydowskim znanym z artykułów, które podpisywał Ahad-ha-Am.

W 1886 roku GINZBERG zamieszkał w Odessie, Rosja, przy ulicy Jamskaja. W 1889 zorganizował tajne stowarzyszenie znane pod nazwą “B’nai Moshe” (Synowie Mojżesza). Spotkania tego stowarzyszenia odbywały się w jego domu. Wśród członków znaleźli się: Ben Avogdor,  Zalman Epstein, Louis Epstein i Jacob Eisenstaat.

To od osób, mieszkających wtedy w Odessie, otrzymano informację, że rękopis “Protokołów” w języku żydowskim krążył wśród Żydów.

Żyd BERNSTEIN, wydawca “FREE PRESS” w Detroit, Michigan, przyznał w obecności Williama Camerona, sekretarza Henryego Forda, że SAM PRZECZYTAŁ “PROTOKOŁY” W JĘZYKU ŻYDOWSKIM W ODESSIE, ROSJA.

Zajmijmy się teraz losem francuskiego tłumaczenia. Jeden egzemplarz “Protokołów” przechowywano w loży masońskiej “Miz.raim”. Członek tej loży, Żyd Joseph Schorst – alias Shapiro – został zdrajcą swojej rasy i sprzedał dokument za 2.500 franków pannie Justynie Glinka, córce rosyjskiego generała. Ta kobieta, zatrudniona w rosyjskim wywiadzie zagranicznym, wysłała francuską kopię razem z tłumaczeniem rosyjskim generałowi Orgenskiemu w Petersburgu, z prośbą przekazania go jej zwierzchnikowi, generałowi Cherewinowi, ówczesnemu ministrowi spraw wewnętrznych, do którego obowiązków należało podjęcie odpowiednich działań.

Ale, niefortunnie jak może teraz się wydawać, gen. Cherewin był głęboko uwikłany finansowo z bogatymi i wpływowymi Żydami, i nie ośmielił się spełnić tak niebezpiecznej misji. Schował dokument w swoich archiwach, gdzie znaleziono go po jego śmierci w roku 1896.

Żyd Schorst musiał uciekać z życiem, ale został zamordowany w Egipcie.

Tymczasem niewidzialni wrogowie prześladowali pannę Glinka. Wrobiono ją i popadła w niełaskę na dworze cara i w końcu została wypędzona do swojej posiadłości w Orelu.

Tam spotkała głównego gubernatora regionu, ALEKSIEJA SUCHOTINA, i wręczyła mu kopię “Protokołów”, informując go, że SYPIAGIN (inny minister spraw wewnętrznych) został zamordowany za usiłowanie zbadania żydowskiej działalności rewolucyjnej.

Suchotin pokazał dokument dwóm przyjaciołom o nazwiskach STEPANOW i NILUS. Pierwszy z nich dzielił się nią prywatnie w 1897 roku, drugi, Sergiusz Nilus, opublikował ją w 1901 roku.

Informacja ta pochodzi głównie z książki L Fry “wody płyną na wschód”. Potwierdza to oświadczenie Philipa Stepanowa, szambelana, tajnego radcę i byłego prokuratora Świętego Synodu w Moskwie; w obecności świadka księcia DIMITRI GALICYNA.

Ten dokument źródłowy, dostarczony 1 kwietnia 1927 roku, został skopiowany fotograficznie, i autor niniejszego artykułu posiada taką kopię. Stepanow twierdzi, że rękopis “Protokołów” otrzymał w 1895 roku od majora Suchotina. Prywatnie go wydrukował i dał egzemplarz T KELEPOWSKIEMU, szefowi posiadłości wielkiego księcia Sergiusza. Po przeczytaniu, wielki książę westchnął i cichutkim głosem powiedział: “ZA PÓŹNO!” W niedługim czasie dokonano na nim egzekucji.

Często twierdzono, że “Protokoły”, stanowiące plan strategiczny podbicia świata i dominacji Izraela, czytano na I Kongresie Syjonistycznym w 1897 roku w Bazylei, Szwajcaria. Żydzi zawsze zaprzeczają temu i jako argument wykorzystują fakt, że nie ma o nich wzmianki w oficjalnym protokole z kongresu. Ten rodzaj argumentu nie ma w ogóle żadnej wartości, kiedy weźmie się pod uwagę to, że w protokołach z Kongresu nie ma także nic o wściekłych różnicach w opiniach między Ginzbergiem i Herzlem. Opublikowane oficjalnie zapisy są niekompletne i nie mają żadnej mocy przekonawczej w tej kwestii.

Tylko kilku uczestników kongresu żyje w chwili obecnej; jeden z nich – Marcus Ehrenpriss, główny rabin Sztokholmu, wyjaśnił w numerze 6 z 1926 roku “Judisk Tidskrift”, że zwycięstwo Izraela było proroczo przewidziane przez Herzla 20 lat wcześniej.

W wojnie światowej poświęcono 30 milionów chrześcijan – i zrealizowano cele Izraela. Rosja została zniszczona; “pokój przyszedł bez zwycięstwa”; wszystkie strony zubożały – i Palestynę wręczono Żydom! (Następna wojna do której przygotowania trwają, doprowadzi do całkowitego upadku Gojów.)

Tajny protokół z kongresu w Bazylei zdobył rosyjski rząd dzięki wysiłkom tajnego agenta Raczkowskiego, który kupił go od dwóch Żydów – Eno Asewa i rabina Froma. Rabin później szukał schronienia w monastyrze w Jugosławii, gdzie zmarł w 1925 roku.

Kiedy tajny zapis z kongresu w Bazylei został zbadany przez rosyjską policję, ku wielkiemu zaskoczeniu odkryto, że nabyte dokumenty były identyczne z “Protokołami”.

Raczkowski zmarł nagle w “tajemniczych okolicznościach”, wkrótce po sporządzeniu ważnego raportu dla szefa żandarmerii, gen. Kourlowa. Kourlow był przekonany że Raczkowskiego zamordowano.

Prof.  Nilus został poddany przez Czekę nieludzkim torturom i zmarł w roku 1929.

Wszystkie te okoliczności tworzą łańcuch stalowych ogniw, z których każdy można sprawdzić. Pokazani świadkowie nie są nieznanymi awanturnikami, lecz wykształconymi i wiarygodnymi ludźmi o wysokim statusie społecznym.

Czujemy, że mamy obowiązek poprosić “Judische Pressezentrale” o wyjaśnienia; jak było możliwe żeby wszystkie te osoby czytały, tłumaczyły i puściły ten dokument w obieg 10, 15 i 20 lat zanim został napisany?

Żydzi udają, że “Protokoły” spreparowali dwaj członkowie rosyjskiej tajnej policji. Przypuśćmy, ale od tego czasu cały proroczy program przekształcił się w rzeczywistość!!!

Jak było możliwe by dwaj niscy rangą funkcjonariusze policji zupełnie zmienili cały świat, obalili trony i zniszczyli imperia? Jak udało im się zgromadzić w ich rękach całe złoto świata, zrujnować całe narody i zakneblować prasę???


“KAMUFLAŻ”

Istota Żydowskiego Niebezpieczeństwa ukryta jest w tym jednym słowie. Żaden inny rodzaj sztuki nie daje tyle zysku jak sztuka “kamuflażu”.

“Goje” są tak wzruszająco łatwowierni w tej kwestii – nowe nazwisko wystarczy by z kryminalisty zrobić dżentelmena.

Kamuflaż jest bardzo niedawną inwencją. Gdyby Nero wpadł na tak fantastyczny pomysł i zmienił swoje imię na Skrates, jego reputacja niewątpliwie byłaby tak kryształowa jak pana Finkelsteina-Litwinowa!

Kiedy ten “słynny” dyplomata został z pompą przyjęty najpierw przez premiera W Brytanii, a później przez prezydenta Roosevelta, starannie pominięto wszystkie “delikatne” tematy.

25 lat temu ten “honorowy gość” na Gare du Nord w Paryżu został aresztowany przez inspektora policji Guicharda za puszczanie w obieg ukradzionych banknotów. Te banknoty zdobyto przez zbrojny napad w Tiflis [obecnie Tbilisi – przyp. tłum.]; eksplodowały bomby i straszny ogień z automatycznej broni kosztował życie 50 osób. Rabusie zabrali milion rubli.

Jeśli pan MacDonald i pan Roosevelt chcą dostać odpowiednią pamiątkę po swoim gościu, musieli tylko poprosić paryską policję o odciski jego palców.

Nie ulega żadnej wątpliwości, że w Anglii i Ameryce są staromodni ludzie. których szokują tacy “goście” i bardzo się wstydzą takich znajomości.

Potężny ruch sprzeciwu powstaje w tym kraju, ale dostrzegają go tylko wnikliwi obserwatorzy; z każdym dniem się rozrasta i wkrótce osiągnie ogromne proporcje.

Żydzi już go zauważyli – ich dobry zmysł obserwacji mówi im, że coś się zmienia.

Niedawno rabin Szulman w Chicago przemawiał przed liczna publicznością i wyraził się w następujący sposób:

“Żydzi niepokoją się z powodu precedensu ustanowionego przez Hitlera, który może także wydarzyć się w innych krajach. Żydów oskarża się o spowodowanie kryzysu. Obawiają się o swoje życie, gdyż nikt nie może powiedzieć czy pewnego dnia wybuchnie lub nie wielka eksterminacja Żydów”.

I to jest to wielkie niebezpieczeństwo! Bo jest napisane: “Oko za oko i ząb za ząb” (Mojżesz 2:21, 24), oraz “Oni zasiali wiatr i zbiorą burzę” (Ozeasz 8:7.)

Te prorocze słowa powinni pamiętać z niepokojem wszyscy prawdziwi chrześcijanie. My chcemy Sprawiedliwości, która nie wyklucza Przebaczenia, lecz żadnej zemsty ani przemocy fizycznej.

Dzisiejszy problem to jak uratować aryjskie narody ze szponów Żydów.

Jutro powstanie kolejny skomplikowany problem: jak uratować Żydów przed zemstą Gojów?


PROGRAM

Kiedy przedstawiliśmy obszerne dowody na autentyczność “Protokołów” – dla dobra czytelników przedstawimy krótkie zestawienie tego gigantycznego planu strategicznego. Osoby które jeszcze nie obudziły się na ten wielki spisek zniszczenia cywilizacji chrześcijańskiej powinny uważnie je przeczytać i zdać sobie sprawę z ogromnego nadchodzącego niebezpieczeństwa.

Powinny wnikliwie przyjrzeć się wystawionej dla nich “przynęcie” i miejmy nadzieję, że będą mieć wystarczająco zdrowego rozsądku by jej nie przełknąć. Nigdy nie można być pewnym, gdyż wielu woli spać nadal zamiast wykorzystać swój mózg. “Kismet!” Nie ma żadnego prawa bożego które uratuje imbecyla.


Taki jest plan wymyślony przez “mędrców Syjonu”, główny program wyłożony w “Protokołach”.

“OTO CO ZROBIMY”:

1. Fałszywymi doktrynami zbałamucimy i zdemoralizujemy młodzież.

2. Zniszczymy życie rodzinne.

3. Odwołamy się do niskich instynktów i zboczeń i zdominujemy ludzkość. vices.

4. Upodlimy I zwulgaryzujemy sztukę, wprowadzimy brud do literatury.

5. Zniszczymy szacunek do religii; osłabimy reputację kleru poprzez skandaliczne historie i poprzemy tzw. “wysoką krytykę”, żeby zniszczyć starą fundamentalną wiarę, i w kościołach na stałe były stare spory i kontrowersje.

6. Wprowadzimy nawyk luksusu, szaloną modę i rozrzutność, żeby pozbyli się radości z czystych i prostych przyjemności.

7. Odwrócimy uwagę ludzi przez rozrywki publiczne, sporty, konkursy itd., żeby nie mieli czasu na myślenie.

8. Fałszywymi teoriami zmylimy I przerazimy umysły ludzi i zniszczymy im nerwy i zdrowie stale wprowadzając nowe trucizny (alkohol, nikotyna, narkotyki, zdemineralizowana żywność itd. – redaktor).

9. Wywołamy nienawiść klasową I wojny klasowe pośród różnymi klasami ludzi

10. Wywłaszczymy starą arystokrację, która nadal utrzymuje dawne tradycje poprzez nadmierne podatki  I zastąpimy ją “Rycerzami Złotego Cielca”.

11. Zatrujemy relacje między pracodawcami I pracownikami strajkami I zamknięciami żeby zrujnować możliwość produktywnej współpracy.

12. Wszelkimi sposobami zdemoralizujemy klasy społeczne, i nieprzyjaznym rozgłosem zwiększymy nienawiść ludzi do nich.

13. Wykorzystamy przemysł żeby zrujnować rolnictwo, a wtedy będzie kolej na zniszczenie przemysłu poprzez dziką spekulację.

14. Będziemy głosić wszelkie możliwe utopijne teorie żeby wprowadzić ludzi w labirynt niepraktycznych pomysłów.

15. Podniesiemy zarobki, ale one nie przyniosą korzyści pracownikom, bo jednocześnie podniesiemy ceny podstawowych produktów.

16. Wywołamy spory dyplomatyczne I nieporozumienia między krajami, co spowoduje wzrost międzynarodowych podejrzeń i nienawiści, a tym samym zwiększając zbrojenia.

17. We wszystkich krajach wprowadzimy prawo wyborcze, żeby los narodów zależał od ignorantów.

18. Obalimy wszystkie monarchie i zastąpimy je republikami; ważne urzędy państwowe obsadzimy w stopniu jaki będzie możliwy osobami zaangażowanymi w jakieś nielegalne sprawy, i które ze strachu przed ujawnieniem, pozostaną naszymi posłusznymi sługami.

19. Stopniowo zmienimy wszystkie konstytucje żeby przygotować grunt do absolutnego despotyzmu i bolszewizmu.

20. Ustanowimy ogromne monopole od których będą zależeć nawet wielkie fortuny Gojów do takiego stopnia, że zostaną “połknięte” o “godzinie” wybuchu kryzysu przemysłowego.

21. Zniszczymy wszelką stabilność finansową, pogłębimy kryzys gospodarczy do takiego stopnia, żeby wprowadzić ogólną bankrupcję światową; zatrzymamy koła przemysłu; papiery wartościowe, akcje I pieniądz uczynimy bez wartości; zgromadzimy całe złoto świata w rękach pewnych kilku osób, wyprowadzając w ten sposób z obiegu olbrzymi kapitał; o ustalonej godzinie zamkniemy wszystkie giełdy, wycofamy się ze wszystkich kredytów i wywołamy ogólną panikę.

22. Przygotujemy śmiertelną walkę narodów; wykończymy ludzkość cierpieniem, strachem I brakiem żywności – głód kreuje niewolników!!!

Taki jest program!


Głównym elementem koniecznym do sukcesu tego planu jest “tajemniczość”. Dlatego niewidoczny wróg zastosował specjalne środki ostrożności żeby trzymać ludzkość w niewiedzy o ich systematycznych wysiłkach w przygotowywaniu do KRÓLESTWA ANTYCHRYSTA.

Rzeczywiście wszystko zostało przepowiedziane w tym programie i nie pominięto niczego.

Czy “Times” miał rację czy nie kiedy powiedział:

“Gdyby “Protokoły” były  naprawdę napisane przez mędrców Syjonu. to wszystko co próbowano i robiono przeciwko Żydom, jest uzasadnione, konieczne i pilne”.


PODSUMOWANIE

“Ukryta ręka” ujawniona; jej gra przegrana, gdyż może działać tylko w ciemności. Czy Juda przyzna się do klęski, czy nadal będzie walczyć? Dumne marzenie o Światowej Dominacji wypłowiało, bo głównym warunkiem sukcesu było zdobycie świata przez zaskoczenie. Rosyjski Olbrzym spał i był także bardzo zraniony, ale Niemcy, którzy bardzo dobrze wiedzieli o niebezpieczeństwie, uderzyli na alarm, który nadal słychać we wszystkich zakątkach świata.

 

To nie między “Berlinem” czy “Moskwą” ludzkość ma dzisiaj wybierać, ale między CHRYSTUSEM i ANTYCHRYSTEM. Mogą istnieć tylko dwa obozy; jeden “bojący się Boga”, a drugi “bezbożny”. W tych dwu obozach jest dużo miejsca dla każdej rasy i narodu.

Dobrzy w każdym narodzie powinni zwalczać i tłumić złych.

Jak możemy to zrobić?

Poza być może jednym wyjątkiem, nie znajdzie się żadna gazeta na świecie, która będzie miała odwagę wydrukować ten przekaz.

Ale nawet cała potęga Judy nie wystarczy żeby zapobiec głoszeniu tego przekazu jak iskry elektrycznej od bieguna do bieguna. na całym świecie powstaje nowe pokolenie, które nie zgięło kolan przed “Złotym Cielcem”. To pokolenie wyczyści : Stajnie Augiasza” – z rządów przez wszystkie narody wypędzi trzęsących się politycznych starców z ich śmierdzącymi złem kieszeniami.

Skradzione biliony zostaną przeznaczone na świadczenia dla cierpiących ludzi. Przyjazne korporacje zastąpią bezowocną konkurencję.

“Narodowa ojczyzna” Żydów zostanie stworzona w odległym miejscu ziemi, gdzie Żydzi będą pracować ze sobą i pokażą światu że mogą się zadośćuczynić. Skonfiskowane pieniądze wystarczą na ogólną repatriację w “Nowej Palestynie”. “Goje” którzy dali się kupić za żydowskie pieniądze mogą udać się na wygnanie za swoimi panami. To będzie sprawiedliwe i niedrogie.

I wtedy nastąpi głęboki oddech wyzwolenia na całym cierpiącym świecie. Spadnie z niego góra kłopotów! [koniec]

PAMIĘTAJ: “Protokoły” należy BADAĆ, a nie tylko czytać.

Niestety, ton może stać się nieco szorstki kiedy ujawnia się tę PRAWDĘ. BeWISE chce podkreślić, że w żaden sposób nie obwiniamy każdego indywidualnego Żyda za to parcie do NWO. To byłoby absurdalne i złe, skoro współpracujemy z wieloma Żydami z całego świata. Wyraźnie wskazujemy, że to parcie do kontroli globalnej jak opisane w Protokołach pochodzi głównie od żydowskich LIDERÓW i ich kumpli – ich politycznie poprawnych “przytakiwaczy”. . . Ale faktem jest, że wielu Żydów jest wykorzystywanych przez tych diabolicznych liderów i ich programy, podobnie jak wielu innych ludzi. . . i to jest smutne. . .

W rzeczywistości BeWISE  właśnie otrzymała kolejne zaskakujące POTWIERDZENIE tego o czym piszemy na tej witrynie od byłego wysokiego szczebla rabina, który odrzucił KŁAMSTWA judaizmu I przyjął Chrystusa. Powiedział o tym dosłownie:

“Teraz jestem w 100% przekonany, bez żadnego cienia wątpliwości, że cały świat jest kierowany i manipulowany przez niewierzących Żydów”.

WOW! Mamy pełną dokumentację tej niewiarygodnej rewelacji dokonanej przez tego szlachetnego i odważnego człowieka.

 

, , ,

No comments yet.

Leave a Reply

Intronizacja
Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE