Dlaczego Izrael nienawidzi Gojów?

Why Does Israel Hate Gentiles?

Dlaczego Izrael nienawidzi Gojów?

http://www.veteranstoday.com/2012/09/01/why-does-israel-hate-gentiles/

 

Bob Johnson – 12.01.2012

tłumaczenie Ola Gordon

Dzieci-ofiary izraelskiej agresji z obozów palestyńskich uchodźców w Sabra i Shatila. Judaizm i “judeo-chrześcijaństwo” to przekręcone nienaturalne i nieracjonalne wierzenia przynoszące światu wielki ból.

Bezduszny mord dokonany przez izraelskie wojsko Amerykanki Rachel Corrie i ostatnie rozmydlanie tego mordu przez izraelski sąd, groteskowe powtarzające się ataki na faktycznie nieuzbrojony amerykański okręt USS Liberty, w których zginęło 32 amerykańskich marynarzy i dwóch marines, oraz rannych zostało 174 innych Amerykanow, wyrżnięcie palestyńskich kobiet i dzieci w skoordynowanym wysiłku między Izraelem i jego libańskimi sojusznikami chrześcijańskimi, po tym kiedy Ronald Reagan namówił palestyńskich mężczyzn i bojowników do opuszczenia obozów Sabra i Shatila, to wszystko przykłady pozbawionej skruchy nienawiści wykazywanej aktami przemocy wobec innych ludzi. Musimy zapytać się “DLACZEGO?!” Dlaczego Izrael tak bardzo nienawidzi Gojów?

Kiedy spojrzymy na fakt, że Izrael uważa się za demokrację, a nawet nie ma konstytucji, co jest naruszeniem Rezolucji 181 ZO ONZ (jednym z pretekstów dla amerykańskich polityków należących do bardzo potężnego izraelskiego lobby do napaści na Irak było to, że Irak naruszał rezolucję ONZ – czy to oznacza, że Ameryka niedługo pójdzie na wojnę z Izraelem za pogwałcenie Rezolucji 181 ORAZ wielu innych, które nadal narusza?) i własnej deklaracji niepodległości, która ustaliła termin dla konstytucji Izraela – nie później niż 1 października 1948 roku, to widzimy, że Izrael NIE JEST prawdziwą demokracją. Powodem dlaczego Izrael nie ma konstytucji jest to, że jest to państwo religijne oparte na tym co udaje, iż jest słowem boga, Hebrajskiej biblii / Starym testamencie. I jak każdy religijny religijny gorliwiec z każdej innej “objawionej” / pogłoskowej religii może powiedzieć, żadne napisane przez człowieka prawo nie może być ponad prawem bożym.

Patrząc na to co dla Izraela jest prawem bożym / słowem bożym, Hebrajską biblię / Stary testament, widzimy, iż jest to plan napisany przez starożytnych Hebrajczyków / Żydów dla supremacji Hebrajczyków / Żydów / Izraela nad wszystkimi innymi narodami. To widoczne jest także z tego, że starożytni Hebrajczycy i Żydzi nigdy nie próbowali nawracać innych na judaizm, a zamiast tego woleli ich zabijać. Jak amerykański twórca i deista Thomas Paine napisał w bardzo mocnej i inspirującej książce “The Age of Reason” The Complete Edition [Wiek rozsądku – pełne wydanie] (całość here): “Żydzi nikogo nie nawracali, wszystkich mordowali”.

Pamiętając o tym, że Izrael pozwolił i / lub uczestniczył w rzezi palestyńskich kobiet i dzieci w obozach uchodźców w Sabra i Chatila, łatwo jest zobaczyć, iż izraelska armia terrorystów nadal stosuje się do nakazów Mojżesza dokonywania zbrodni wojennych na Gojach, co można zobaczyć w Liczbach 31:17-18, kiedy Mojżesz rozkazał izraelskiej armii po zwycięstwie militarnym nad Madianitami: “Zabijecie więc spośród dzieci wszystkich chłopców, a spośród kobiet te, które już obcowały z mężczyzną. Jedynie wszystkie dziewczęta, które jeszcze nie obcowały z mężczyzną, zostawicie dla siebie przy życiu”. Werset 35 mówi, że izraelscy terroryści zostawili dla siebie 32.000 dziewcząt!

Goje ogólnie a gojowskie dzieci w szczególności dla judaizmu są celem. Na przykład Psalm 137:9 mówi: “Szczęśliwy, kto schwyci i rozbije o skałę twoje dzieci”.

Jeden popularny mit mówi, że Hebrajczycy / Żydzi wierzyli w lata jubileuszowe, w których wszyscy niewolnicy zostaną uwolnieni i wszystkie długi darowane. To nie jest prawdą. Prawda jest taka, że Hebrajczycy / Żydzi, którzy posiadali innych Hebrajczyków / Żydów jako niewolników, mieli ich uwolnić i darować długi innym Hebrajczykom / Żydom którzy ich posiadali. Ale to nie odnosiło się do Gojów. W Kpł 25:1-43 jest napisane, że bóg poinstruował hebrajczyków / Żydów o uwalnianiu niewolników i darowaniu długów w latach jubileuszowych. Ale wersety 44-46 mówią bardzo wyraźnie, że to odnosi się jedynie do Żydów / Hebrajczyków, a NIE  do Gojów. Te 3 wersety mówią: “Kiedy będziecie potrzebowali niewolników i niewolnic, to będziecie ich kupowali od narodów, które są naokoło was. Także będziecie kupowali dzieci przychodniów osiadłych wśród was, przychodniów i potomków ich, urodzonych w waszym kraju. Ci będą waszą własnością. Zostawicie ich w dziedzictwie waszym synom, aby ich posiadali na własność, na zawsze. Będziecie ich uważać za niewolników. Ale z braćmi Izraelitami nie będziecie się obchodzili srogo”. Można zauważyć, że gojowskie dzieci są szczególnym celem jako “Także będziecie kupowali dzieci przychodniów osiadłych wśród was. . . Zostawicie ich w dziedzictwie waszym synom, aby ich posiadali na własność, na zawsze. . .”

Odnośnie długów i darowania ich czytamy w Pwt 23:19-20 [nonpossumus 20-21] że to odnosi się tylko do relacji między Hebrajczykami / Żydami, ale nie z Gojami. Naucza: ” Nie będziesz żądał od brata swego odsetek z pieniędzy, z żywności ani odsetek z czegokolwiek, co się pożycza na procent. Od obcego możesz się domagać, ale od brata nie będziesz żądał odsetek, aby ci Pan, Bóg twój, błogosławił we wszystkim, do czego rękę przyłożysz w ziemi, którą idziesz posiąść”.

W celu głębszego poznania tego bardzo ważnego tematu zapraszam do nowej eBroszury The Danger of Israel [Niebezpieczny Izrael] (książka here). Nadszedł czas by dużo więcej ludzi poznało prawdę.

 

 

, ,

No comments yet.

Leave a Reply

Intronizacja
Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE