Bismarck wraca do Polski ponownie mordować Polaków R2

Bismarck wraca do Polski ponownie mordować Polaków

Prokurator wejdzie do szkoły

Od redakcji:

Doszły do nas informacje o tym , że poniższy film jest blokowany na niektórych serwerach w Polsce. Dajemy więc drugą  kopię.

Równocześnie w związku z uznaniem autora portalu KOMOR – przez “niezawisły sąd” –  winnym przestępstwa “medialnego” i skazaniem go na karę więzienia i prac przymusowych , przypominamy inny film lub portal. Na filmie tym, “narodowość śląska” za pomocą Luftwaffe bombarduje Warszawę i podśmiewa się z ofiar. Film ten jest szeroko znany w Polsce  i został  już  nawet zapomniany , a za antypolskie  przestępstwo, za sadyzm, nikogo nie ukarano.

W Polsce do tej pory żyją ofiary niemieckich bombardowań  i ciągle przeżywają traumę wojny. Nie tylko one, pewne reakcje lub schorzenia przeszły na potomnych, np. klaustrofobia.

Polska umiera.  Polacy stojąc z założonymi rekami, bezczynnie i bezwstydnie  – warci  zmywaka.


(-)Red. 14-09-2012

 

Polskie dzieci dyskryminowane w niemieckiej szkole. Skandal w Kędzierzynie Koźlu.

http://www.youtube.com/watch?v=DNtIwpMWMso
 
 

 

Kędzierzyn-Koźle | Krzysztof Bednarz |

 

Narasta konflikt wokół byłej Szkoły Podstawowej nr 13 w Kędzierzynie-Koźlu. Zawiadomienie do prokuratury w sprawie sytuacji w tej placówce oświatowej złożył radny Prawa i Sprawiedliwości Grzegorz Peczkis.

Grzegorz Peczkis chce, aby prokuratura wyjaśniła czy władze stowarzyszenia prowadzącego szkołę na osiedlu Koźle Rogi nie złamały prawa odmawiając przyjęcia do szkoły dzieci rodziców, którzy nie podpisali deklaracji o nauce języka mniejszości.

Mimo, że Opolskie Kuratorium Oświaty przeprowadziło w tamtym tygodniu kontrolę kilku uczniów wciąż nie jest wpisanych na listę. Ich nazwisk nie ma w dziennikach lekcyjnych, a dyrekcja oświadczyła rodzicom, że dzieci przebywają na własną odpowiedzialność rodziców.

– Kto teraz odpowiada za bezpieczeństwo naszych dzieci? – pyta jedna z matek. – Ich obecności i oceny są zapisywane w zeszycie. Dowiedzieliśmy się nieoficjalnie, że nam rodzicom grozi grzywna za niedopełnienie obowiązku szkolnego dzieci.

Od początku września szkołę prowadzi stowarzyszenie Mniejszości Niemieckiej, które obligatoryjnie wymaga podpisania deklaracji. Mała grupa rodziców odmówiła i teraz ma problem z ustaleniem czy ich dzieci w ogóle chodzą do tej stowarzyszeniowej szkoły. Codziennie w szkole dochodzi do sytuacji, które są odbierane przez nie zapisane dzieci i ich rodziców jako dyskryminacja.

Rodzicom uniemożliwiono udział w wyborach w szkolnej Rady Rodziców i “trójek klasowych”. Od dzieci nie przyjęto składek na ubezpieczenie.

– Ta sytuacja nie może dłużej trwać. Zaczynają na tym cierpieć same dzieci – mówi Grzegorz Peczkis. – Dlatego zwracam się do organów ścigania z prośbą o ustalenie legalności podejmowanych tam działań.

Grzegorz Peczkis zaznacza przy tym, że złożenie zawiadomienia to jego osobista decyzja. Nie konsultował jej z kierownictwem partii, dlatego występuje on jako radny miejski.

http://www.kurierkk.pl

 

 

za:

http://www.opolszczyzna.info/news/9/prokurator-wejdzie-do-szkoly

, , ,

No comments yet.

Leave a Reply

Intronizacja
Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE