Lista nagłych zgonów: Jarosław Przygodzki

Lista nagłych zgonów

 

Wiceszef sejmiku woj. świętokrzyskiego znaleziony martwy

Jarosław PrzygodzkiJarosław Przygodzki (Fot. strona Urzędu Marszałkowskiego w Kielcach)
Wiceprzewodniczący sejmiku woj. świętokrzyskiego Jarosław Przygodzki nie żyje. Informację podał na stronie internetowej Urząd Marszałkowski w Kielcach. Dziś ciało samorządowca z raną postrzałową znaleziono w gm. Końskie.

Jak powiedział podkom. Grzegorz Dudek, rzecznik Komendy Wojewódzkiej w Kielcach, ciało 48-letniego mężczyzny znaleziono około południa w gminie Końskie, nieopodal jego miejsca zamieszkania. – Będziemy wyjaśniać okoliczności śmierci tego człowieka. Wstępnie możemy wykluczyć, aby ktoś przyczynił się do jego śmierci – powiedział PAP rzecznik świętokrzyskiej KWP.

“To raczej śmierć samobójcza”

Po południu wstępne czynności na miejscu zdarzenia zakończyła także prokuratura. – Układ sytuacyjny na miejscu zdarzenia wskazuje raczej na śmierć samobójczą. Niemniej jednak do chwili zebrania materiału dowodowego i oceny prawdopodobieństwa wszystkich wersji nie możemy wykluczyć żadnej ewentualności – wyjaśnił prokurator Rafał Orłowski z Prokuratury Okręgowej w Kielcach.

– Samochód, dokumenty, wszystko wskazuje na to, że jest to rzeczywiście wiceprzewodniczący sejmiku – dodał prokurator. Zaznaczył jednak, że ze względu na rodzaj obrażeń ustalenie tożsamości jest utrudnione.

Na stronie internetowej urzędu marszałkowskiego zamieszczono pożegnanie Przygodzkiego.

Wiceprzewodniczący sejmiku województwa świętokrzyskiego, Jarosław Przygodzki był radnym III i IV kadencji. Do sejmiku kandydował z okręgu obejmującego powiaty konecki, skarżyski i starachowicki. Należał do Klubu Radnych Prawa i Sprawiedliwości. Był nadleśniczym w Nadleśnictwie Barycz (powiat konecki). Miał 48 lat.

, ,

No comments yet.

Leave a Reply

Intronizacja
Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE