Miroslaw Mrozewski:Polonica.net – Abecadło Polaka.

Mirosław Mrozewski:Polonica.net – Abecadło Polaka.

http://mmrozewski.gazetawarszawska.com/files/2012/09/Polonica.net_1.png

Całym sercem strzeżmy dziedzictwa Narodu
Prymas Tysiąclecia, Stefan Kardynał Wyszyński Prymas Polski  
 
Kto kocha Boga, kto wierny Ojczyźnie, niech jej nie odstępuje, wszak widzicie, że idzie tu o zniszczenie praw jej najdroższych

Tadeusz Rejtan

Portal nasz jest przeznaczony tylko dla tych, których pożera głód i miłość wiedzy, sprawiedliwości i prawdy,

…dla tych, którym nie jest obca sprawa nasza – Polska

…dla tych, którzy mają ambicję poznawać i myśleć, oraz wszystkich tych, którzy myślą lub czynem mogą wpływać na losy wspólnoty naszej – polskiej.

…Słychać wark i skowyt oświeconych, …i ciemnych, pytających z nie dowierzaniem i trwogą: …czy to prawda?

Informacje podawane przez nas, są porażające, ale nie jest to kwestia wiary – wierzyć, czy nie wierzyć? – to jest kwestia wiedzy i świadomości.

Fakty publikowane na naszym portalu, mogą na początku wydawać się niewiarygodne, ale po osiągnięciu pewnego pułapu wiedzy, przyjdzie świadomość, i wszystko zacznie pomału układać się w logiczną całość…

Polecamy kontynuowanie czytania, lektura powala z nóg, ale później, pomału człowiek więcej i lepiej widzi i rozumie, co się dzieje i dlaczego. Wiedza to światło, które rozświetla mroki niewiedzy.

Jeśli FAKTY podważają syjonistyczną propagandę poprawności, tolerastwa i liberalizmu, tym GORZEJ dla faktów, ośmiesza się je, wyszydza i na wszelkie sposoby udowadnia że nie są prawdziwe, …lub pomija się je jako NIEBYŁE. “CENZURA” jest “konieczna” dla ochrony syjonistycznej “prawdy” – talmudycznej propagandy żydowskiej.

A wszystkim tym, którzy wolą tkwić w niewiedzy, głupocie, oportunizmie i ignorancji dedykujemy:

“Z kogo się śmiejecie głupcy ?
Z samych siebie się śmiejecie…”
 I. Gogol
My, Polonica.net, Polski Związek Patriotyczny, O.R.K.A.N. i Katolicko-Narodowy Ruch Oporu kontrjudaizacji i kontrdepolonizacji stwierdzamy

PRL trwa nadal i ma się znakomicie, podczas gdy bracia Kaczyńscy postawili kolejną – po Mazowieckim – grubą kreskę, nad PRL i jej oszukańczym bękartem – nad rzekoma “Trzecią RP”, tryumfalnie proklamując narodziny …już “Czwartej RP”.

Powtórzmy więc głośno raz jeszcze, nie było żadnej “Trzeciej RP”.

Nie zaistniały ani na chwilę okoliczności uprawniające do postawienia grubej kreski za PRL-em morderców, stalinowców, zbrodniarzy, agentów sowieckich, katów w mundurach, a od 1989 roku także złodziei, szabrowników, bandziorów, zwyrodniałych geszefciarzy, agentów Izraela i MOSADu.

Proklamowanie “Trzeciej RP” było werbalnym propagandowym nadużyciem, a proklamowanie “Czwartej RP” to kontynuacja tego mydlenia oczu milionom Polaków, szyderstwem z cierpień setek skrytobójczo pomordowanych oponentów PRL; kpina z faktów, historii, prawdy i sprawiedliwości; szyderczo chichoczących przeróżnych farbowanych hien nieprzerwanie okradających, zniewalających i rządzących Polską od 1944 roku.

Od czasu “okrągłego stołu” nieprzerwanie prezydentują biesiadnicy “Magdalenki” i “okrągłego stołu”, premierują biesiadnicy “Magdalenki” i “krągłego stołu”, ministrują biesiadnicy “Magdalenki” i “okrągłego stołu”. Jeśli nie osobiście, nie bezpośredni biesiadnicy, to ludzie KOR – marksiści, komuniści, masoni i trockiści, wespół z agentami Izraela i MOSADu.

„Bo w tym zabawa, aby machinator od własnej zginął machiny”
(Szekspir, „Hamlet”)

 

No comments yet.

Leave a Reply

Intronizacja
Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE