Putin kontra amerykański kartel narkotykowy

Putin Versus The American Drug Cartel

Putin kontra amerykański kartel narkotykowy

http://mycatbirdseat.com/2011/10/putin-versus-the-american-drug-cartel/

tłumaczenie Ola Gordon

Czy Władimir Putin jest człowiekiem który może przerwać globalny handel narkotykami?

Od red: Mike Harris całkiem dobrze określił pochodzenie światowego handlu narkotykami, kto za nim stoi i do czego jest wykorzystywany.

Narkotyki i broń to najbardziej zyskowne przemysły na świecie, i tak długo jak będziemy działać według tych samych zasad kapitalistycznych starań, i materializmu, w którym byliśmy przez tyle stuleci, nic co zrobimy nie zmieni systemu czy sytuacji.

“Jedyną dobrą wiadomością jest to, jeśli tak można to nazwać, że cena opium jest najniższa w tym dziesięcioleciu i produkcja spada z powodu nadmiernej podaży w Afganistanie”.

Jeśli Nielegalny Przemysł Narkotykowy jest drugim największym przemysłem na świecie, to Przemysł AntyNarkotykowy, czyli DEA jest trzecim.

CIA sprawuje kontrolę nad światowym handlem narkotykami. Ten handel zmusił Putina do tego,  że ma mały wybór; może dołączyć, na co mu nie pozwolą, chyba że obalą go razem z Rosją, rozsiądzie się i na to pozwoli, albo z tym walczyć. Okazuje się, że postanowił walczyć. . . twardym sposobem, i jedynym skutecznym. . . podejść do tego poważnie i nie brać więźniów!  

Jeśli Putin podejdzie do tego poważnie, i będzie ścigał handel narkotykowy tajnymi służbami metodą wszystkie chwyty dozwolone, żadnych aresztów, żadnych oskarżeń, a tylko więcej rozwiązań pogrzebowych, to w końcu zderzy się z amerykańskimi służbami i interesami, fatalnymi konsekwencjami dla kogoś, co może rozwinąć się w jeszcze poważniejsze problemy.

To miało miejsce kiedy europejskie i północno-amerykańskie rządy otworzyły Chiny na handel opium, co wywołało wojny opiumowe.

Nie myślę by Putin, czy jacyś Rosjanie, byli “naturalnymi” wrogami Ameryki, mimo że polityka zagraniczna Ameryki zawsze traktowała ich jak oponentów, co daje im mały lub żaden wybór jak tylko przyjąć nieprzyjazną pozycję, jeśli nie wrogość, w obronie własnej.

Jest niefortunne żeby dwaj potężni sojusznicy, tacy jak oni, pracując w koordynacji w koalicji z naturalnymi wodzami kontrolnymi i równoważeniem się wzajemnie zamiast rywalizacji, mogli budować większe i lepsze pomniki dla człowieka i cywilizacji niż może samotny zwycięzca po stoczeniu walki niemal na śmierć, aby zobaczyć, który z nich ma przewagę.

 

Współpraca zawsze jest lepsza od rywalizacji.

 

Szkoda, bo gdyby Ameryka wysortowała swoje priorytety i sojusze, to razem z Rosją, która ma tego samego wspólnego wroga w Izraelu, zawiązałyby idealny sojusz międzynarodowy i partnerstwo handlowe.

Czy Władimir Putin jest człowiekiem który może przerwać globalny handel narkotykami?

Mike Harris

 

W kilku ostatnich korespondencjach z przyjaciółmi z Ameryki, Ukrainy i Rosji na temat obecnej sytuacji w byłym Związku Radzieckim, mogłem potwierdzić, że kraje WNP są skrycie atakowane przez CIA, Mossad i Narkotyki Inc.

 

Wygląda na to, że zimna wojna poszła w nowym i śmiertelnym kierunku.

 

Obecnie Rosja i kraje WNP przezywają nową epidemię narkotykową z powodu ogromnych ilości taniej, wysokiej ilości heroiny z Afganistanu. Od czasu amerykańskiej okupacji, produkcja opium w Afganistanie zwiększyła się 100.000 razy.

 

Podczas gdy plaga taniej heroiny dotyka również kraje zachodnie, ogromna większość tego śmiertelnego produktu dostarczana jest do Rosji i krajów WNP.

 

Rezultatem tego jest niszczenie kolejnego pokolenia młodych białych Rosjan przez syjonistyczne interesy. Obecnie 30% populacji Rosji i krajów WNP w wieku poniżej 35 lat próbowała lub używa heroiny.

 

Heroina jest bardzo czysta i najwyższej jakości, bardzo tania i wysoko uzależnia. 75% produkowanego w Afganistanie opium dostarczana jest do Rosji i krajów WNP.

 

Ponieważ Ameryka kontroluje źródło tej taniej wysokiej jakości heroiny, Ameryka jest odpowiedzialna za tę plagę na mieszkańcach bloku wschodniego.

 

Dobrze udokumentowane jest to, że amerykańscy żołnierze i prywatni kontraktorzy chronią pola makowe i uprawy.

 

Amerykańska Agencja Narkotykowa (USDA) zapewnia doradztwo rolnicze (kosztem amerykańskich podatników) jak zwiększać zbiory opiumowych makówek z hektara. Ameryka sponsoruje ten chemiczny atak na naród rosyjski i ich sojuszników.

 

Tak napisał czytelnik JT Ready: “Mój najmłodszy brat powiedział mi, że jego oddział marines dostał rozkaz ochrony konwojów przemytników narkotyków. Kolega z Departamentu Stanu także niezależnie to potwierdził. Zrobię wszystko co mogę by wywołać prawdziwą wojnę z narkotykami. Łącznie z Putinem, byłą GRU i oddziałami Spetsnaz”.

Jest dobrze udokumentowane to, że CIA uczestniczyła w handlu narkotykami od czasu kiedy prezydent George  H W Bush był dyrektorem CIA, kiedy CIA rozpoczęła handlować narkotykami, głównie po to by sfinansować projekty w księgach i uniknąć nadzoru Kongresu nad działalnością CIA. (Pamiętamy skandal Iran-Contra, kiedy skazano i uwięziono 47 członków administracji Reagana)

Czy Putin wyznaczy nagrody za szmuglerów narkotyków?

W Ameryce a także w Meksyku przychody ze sprzedaży narkotyków przez CIA teraz kupuje wybieranych urzędników, sędziów a nawet całe departamenty policji i organy ścigania.

Otrzymałem niepotwierdzone  raporty z według mnie wiarygodnych źródeł, że Władimir Putin obecnie organizuje oddziały służb antynarkotykowych w celu zlikwidowania sieci dystrybucji w Rosji i w krajach WNP.

Poinformowano mnie, że ten wysiłek będzie brutalny i pełny. Zbledną przy nim stalinowskie pogromy.

Według mnie p. Putin  jest prawdziwym patriotą wobec swojego kraju i narodu. Zrobi wszystko co będzie możliwe żeby chronić kraj i naród o który odpowiedzialnie się troszczy. Nie pozwoli by wysiłki te zatrzymała formalność procesów sądowych. W Ameryce społeczność w organach ścigania standardem jest, jak wiemy, udowodnić poza wszelką wątpliwość. Pana Putina nie ogranicza zachodnia liberalna uprzejmość demokratyczna, która pozwala handlarzom narkotyków i mordercom wychodzić z sądu bez szwanku i w bogactwie.

Powiedziałem, że p. Putin tworzy własną wersję “Nietykalnych” [film Untouchables] według swojej wersji Elliota Nessa by zatrzymać handel CIA  i Mossad heroiną w Rosji i krajach WNP. Werbuje spośród byłych typów KGB / wywiadu i oddziałów Spetsnaz.

Mówią mi, że p. Putina nie obchodzą wyroki; skupia się na zniszczeniu handlu narkotykami w jego ojczyźnie. Mam nadzieję, że p. Putin nie będzie brał więźniów, że liczba zgonów będzie tak wysoka jak możliwe, i że naprawdę uda mu się wymazać sieć handlu narkotykami w Rosji.

Gdzie rosną maki – czy tam rozpocznie się polowanie?

 

[białe kółka – uprawa maków w ha w poszczególnych prowincjach]

Słyszałem również, że p. Putin nie ograniczy swojej działalności do Matki Rosji, że tworzy oddziały specjalne by dotrzeć i zabić zaangażowanych w ten proceder wszędzie gdzie się ukrywają.

Czy Putin postawi pod ścianą handlarzy?

“Hej, handlarze. . . idę po was!”

 

Na celowniku są, choć nie tylko, pewni amerykańscy politycy pod ochroną państwa i potajemnie dostarczający chemikalia niezbędne w procesie przetwarzania opium na heroinę.

 

Osobiście p. Putinowi życzę powodzenia. Jest takim liderem jakiego potrzebujemy w Ameryce, człowiekiem poważnie biorącym odpowiedzialność za swój kraj i naród, i nie sprzeda się dającym najwięcej, takim jak CIA, Mossad i izraelskie lobby.

 

Czuję wstręt do skutków jakie toksyczne narkotyki wywołują na młodzieży świata. Zgłaszam swoje wsparcie i pomoc w tych wysiłkach by zlikwidować interesy Narkotyki Inc.

 

Być może kiedy wykluczy z interesów w Rosji CIA i Mossad, Ameryka zatrudni go by zrobił to samo w naszym kraju.

 

Wydaje się, że nasz własny rząd nie zamierza zatrzymać epidemii narkotykowej w USA;  zbyt wielu naszych polityków bardzo się bogaci na naszych krajowych problemach narkotykowych.

źródło: Veterans Today

 

, ,

No comments yet.

Leave a Reply

Intronizacja
Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE