Warszawianka 120712

Króluj nam Chryste!!!


Została już
uchwalona ustawa w sejmie, teraz w czerwcu – dotycz konieczności szczepienia wszystkich ludzie w Polsce w przypadku wybuchu “Epidemii”. Szczepienie nie będą robiły przychodnie, tylko specjalne grupy ludzi. I tu jest pies pogrzebany, i my nie damy rady tego psa odgrzebać. Bo ta “Epidemia”- to wojna “Biologiczna”, dotycząca  wymordowanie ludności Polskiej, aby Niemcy mogli swobodnie zająć Polskę tereny. Niemcy hitlerowskie dążą do utworzenia “Wielkich Niemiec”, o takich Niemczech myślał Hitler. Problem jest w tym, że nikt nie uwierzy, w tak wyglądającą tragedię, że miliony ludzi zginie w Polsce w tak krótkim czasie. O tym przekazała Matka Boża Maryja. Ja się pytałam co będzie w zastrzykach, które mają ratować ludzi od zarażenia się podczas “Epidemii” , przekazała mi Matka Boża Maryja – “Jad żmij”, będzie wkrapiany do zastrzyków, przeciw “Epidemii”.
“Epidemię” sami Niemcy wywołają, w kilku punktach w Polsce. Wtedy ekipy niemieckich agentów w Polsce, ze strzykawkami ruszą w teren po wsiach, po miasteczkach zmuszając ludzi do zaszczepienia się, aby ratować życie rodziny, tymczasem te rodziny będą w bólach konać, zostaną oszukani.

Proszę Pana, czy w Polsce nie ma ludzi co uwierzą i sprawdzą, że Niemcy do tego dążą. Czy niemieckie fabryki ,PRODUKUJĄCE LEKI PODEJMĄ SIĘ TAKIEJ PRODUKCJI. PRZECIEŻ WYPRODUKOWANE ZASTRZYKI MOŻNA ZNISZCZYĆ NORMALNIE ROZBIJAJĄC  JE. KARA TO GŁUPSTWO, MOŻNA ZAPŁACIĆ , CZY WYWIAD, NIE MOŻE ZBADAĆ CZY W TEJ FABRYCE JEST SPROWADZANY JAD ŻMIJ DO PRODUKCJI LEKÓW. w POLSCE NIE  BĘDZIE TYLE  ZGROMADZONEGO MATERIAŁU ŻEBY RATOWAĆ SPOWODOWAĆ RATUNEK  DLA TYLU  LUDZI, I NIE ZNANY “JAD ŻMIJ”     WARSZAWIANKA

ROSZĘ O ZAMIESZCZENIE NA STRONIE I W PRASIE SZWEDZKIEJ MOŻE WIĘCEJ LUDZI SIĘ DOWIE O TYM ZAMIARZE NIEMIEC  HITLEROWSKICH.
INFORMOWANA NASZA PROKURATURA O WYDANIU WOJNY PRZEZ  NIEMCY, ODŁOŻYŁA INFORMACJE DO SZUFLADY MAM OD NICH  INFORMACJE. WARSZAWIANKA

 

No comments yet.

Leave a Reply

Intronizacja
Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE