Zbigniew Kuraś: Pamięci Zbigniewa Przybylaka

Pamięci Zbigniewa Przybylaka

 

 

Śp. Zbigniew Przybylak

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus

Przesyłam smutną wiadomość

Wczoraj w godzinach wieczornych w Święto Najświętszej Krwi Chrystusa odszedł do Domu Pana najwybitniejszy propagator Ekologicznego Bożego Rolnictwa opartego na społecznej nauce Wielkiego Prymasa Polski kardynała Stefana Wyszyńskiego pan Zbigniew Przybylak.Autor ponad trzydziestu popularnych książek i poradników z zakresu ekologicznej profilaktyki zdrowotnej, medycyny naturalnej, ziołolecznictwa, ekologicznego ogrodnictwa, m. in.;,,Poradnika uzdrawiających kuracji naturalnych”,,,Pieczemy ekologiczny chleb – w domu”,,,Ekologiczne ziarna zbóż”,,,Wytwarzamy ekologiczny ser – w domu”,,,Ekologiczna apteczka warzywna”,,,Tradycyjny ogród ekologiczny”,,,Tradycyjna kuchnia pomorsko – wielkopolska”. Napisał ponad 20 książek z serii Słynne leki i porady m. in.; ,,Słynne leki ziołowej apteki” ,,,Słynne leki antyrakowe” ,,,Zielarskie kuracje na wątrobę i żołądek”, ,,Kuracje najsławniejszych zielarzy i naturalistów”, ,,Zielarska podręczna apteczka domowa.” Od 1993 roku opracowuje również,,Ekologiczny poradnik księżycowy,” zawierający wiele porad dla działkowców, ogrodników, rolników, prognozy pogody na cały rok, terminarz najlepszych siewów i brań, receptury zielarskie. Poradnik księżycowy jest też prezentowany w TVP INFO w sobotniej prognozie pogody. Zbigniew Przybylak redagował także czasopismo ekologiczne,,EKO ARKA” i współpracował z czasopismem o produktach ekologicznych Biokurier.pl. Zbigniew Przybylak był też wielkim czcicielem Bożego Miłosierdzia oraz założycielem Ruchu Ekologicznego Bożego Rolnictwa opartego na społecznej nauce Sługi Bożego Kardynała Stefana Wyszyńskiego i Błogosławionego papieża Jana Pawła II.

Organizator Ogólnopolskich Pielgrzymek Rolników i Sympatyków Ekologicznego Bożego Rolnictwa na Jasną Górę, które odbywają się w każdą ostatnią sobotę listopada. Zbigniew Przybylak wyszedł też z inicjatywą, aby 25.03 to jest Święto Zwiastowania Najświętszej Maryi Panny było obchodzone jako też Święto Bożego Rolnictwa argumentując tym że Święto Zwiastowania to też Dzień Świętości Życia .
Bardzo dużo zawdzięczają mu parafianie Parafi Chorzelów
http://gazetawarszawska.com/2012/01/08/zbigniew-kuras-westerplatte-xxi-wieku-czy-to-tylko-przypadek/
http://gazetawarszawska.com/?s=przybylak&submit.x=10&submit.y=2

Jedna z ostatnich recenzji bo z 30 czerwca 2012roku
Zbigniew Przybylak

Chwast czyli terrorysta
alchymista, 30 czerwca, 2012 – 09:53 200 eko sposobów na zdrowy ogród 250 eko porad na dobry kompost 300 sprawdzonych eko sposobów na szkodniki i choroby ekologiczne preparaty na szkodniki i choroby przywabianie owadów recenzja pakietu ogrodnika roślinne gnojówki Więcej;
http://niepoprawni.pl/category/tagi-z-blogow/zbigniew-przybylak
ZBIGNIEW PRZYBYLAK

http://forum.swietageometria.info/index.php?topic=314.0
“Studiując dzieła naturalistów, wyniki badań współczesnych lekarzy zajmujących się profilaktyką zdrowotną, kontaktując się z przedstawicielami medycyny naturalnej, w tym z zielarzami, zajmując się wiele lat rolnictwem i ogrodnictwem ekologicznym, ekologiczną dietetyką, nabrałem i przekonania, że tylko zaufanie przyrodzie oraz cierpliwe stosowanie sprawdzonych przez wieki naturalnych metod uzdrawiania organizmu jest najprostszym i, najbezpieczniejszym, najskuteczniejszym i najtańszym sposobem powstrzymania lub usunięcia wielu najrozmaitszych uciążliwych dolegliwości i chorób. Przestrzeganie zaleceń naturalistów to również wspaniały sposób na zabezpieczenie się przed utratą zdrowia, przed różnymi schorzeniami, zwłaszcza tymi określanymi mianem cywilizacyjnych, np. dolegliwościami wątroby, rakiem, chorobami serca, a wypływającymi z niewłaściwego trybu życia, braku ruchu, ze zdenerwowania, pośpiechu, niewłaściwego odżywiania itp.
Droga ku zdrowiu jest w istocie nadzwyczaj prosta i znana od wieków. Trudno zapewne w tę prostotę uwierzyć, a jeszcze trudniej wcielić ją w życie. Jeżeli jednak taki trud podejmiemy, doczekamy się owoców. Ziołolecznictwo, hydroterapia, dietetyka były podstawowymi metodami leczenia naszych dziadów. Zaufajmy więc odwiecznemu doświadczeniu.
http://www.gandalf.com.pl/b/poradnik-uzdrawiajacych-kuracji/

http://www.gandalf.com.pl/a/przybylak-zbigniew/
http://www.gandalf.com.pl/b/kuracje-najslawniejszych-zielarzy-i/
http://www.gandalf.com.pl/b/ziolowe-kuracje-medycyny-ludowej/
http://www.gandalf.com.pl/b/slynne-leki-lesnej-apteki/
http://www.gandalf.com.pl/b/zielarskie-kuracje-na-100-dolegliwosci/
http://www.gandalf.com.pl/b/zielarska-apteczka-na-100-kobiecych/
http://www.gandalf.com.pl/b/ziolowa-apteczka-na-dzieciece-choroby/
http://www.gandalf.com.pl/b/samouzdrawianie-relaksem-medytacja-i/
http://www.gandalf.com.pl/b/zielarskie-kuracje-na-choroby-skory-i/
http://www.wydawnictwogaj.pl/pdf/slynne_leki_ziolowej_apteki.pdf
http://www.kdc.pl/szukaj.html?search=1&query=przybylak+zbigniew&p_action=3207060002
http://www.lideria.pl/Zbigniew-Przybylak/sklep/search?wyk=Zbigniew%20Przybylak
http://www.dobreksiazki.pl/b2035-praktyka-samouzdrawiania-relaksem-i-autosugestia.htm
http://www.petlaczasu.pl/zbigniew-przybylak/a00005375
http://www.alejahandlowa.pl/tr/marka/zbigniew-przybylak_emJpZ25pZXcgcHJ6eWJ5bGFr.html
http://alejahandlowa.pl/tr/produkt/recepty-na-zdrowie-ojca-stanislawa-zbigniew-przybylak-krakow_2881644.html

Z Panem Bogiem

Zbigniew Kuraś

http://www.pomorska.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20120702/REDAKCJA/120709899

Przeczytaj także:

Słynne leki ziołowej apteki – Zbigniew Przybylak. pdf

O śmietance do kawy i zalewajce śmietankopodobnej

O serze najbardziej polskim

,

No comments yet.

Leave a Reply

Intronizacja
Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE