Zakłamanie antysemityzmu

The Perversion of Anti-Semitism

 

Zakłamanie antysemityzmu

http://jinnwe.com/quest.php?id=440

21.05.2012      tłumaczenie Ola Gordon

Etykieta antysemityzmu jest jedną z najgroźniejszych.

Określenie kogoś “antysemitą” może oznaczać utratę pracy, ostracyzm społeczny, a nawet przemoc fizyczną.

“Antysemitą” zostaje się za wiele różnych rzeczy:

– wskazywanie na izraelski apartheid i czystki etniczne wśród rodowitych Palestyńczyków

– krytyka syjonizmu i żydowskiej supremacji

– zadawanie pytań o holokauście

– wyrażanie niepokoju z powodu żydowskiej dominacji w mediach.

 

Można zrozumieć to, że ludzie wykorzystują to określenie w odniesieniu bezpośrednio do narodu żydowskiego,

ale ostatnio jest używane w przypadkach, które wydają się nie mieć absolutnie nic wspólnego z żydowskim narodem czy żydowskimi interesami:

– krytyka Rezerw Federalnych

– krytyka amerykańskich wojen na Bliskim Wschodzie

– protesty ruchu Occupy Wall Street.

 

Ponieważ reforma systemu finansowego i zakończenie ciągłej wojny są istotne dla dobrobytu na świecie,

a etykieta “antysemityzmu” przeszkadza w prowadzeniu swobodnej i otwartej o nich dyskusji,

musimy skonfrontować ten temat tabu – “antysemityzm”.

 

Kto jest Semitą?

Semita to termin etniczny i w mniejszym stopniu lingwistyczny.

“Semita: określenie używane ogólnie w celu zdefiniowania ludów o których mówi Księga Rodzaju 21:30, potomków patriarchy Sema” –  Jewish Encylopedia

Sem jest postacią biblijną, synem Noego.

Noe -> Sem -> Arpachszad -> Abraham -> Izaak i Izmael

Izaak and Izmael byli synami Abrahama. Izaak jest przodkiem przyszłych Hebrajczyków, ludu semickiego. Izmael jest przodkiem przyszłych Arabów, także ludu semickiego.

“Arabowie w ostępach pustynnych środkowej i północnej Arabii, ze względu na swoje odizolowane położenie, zachowali więcej prymitywnych cech semickiego charakteru, zwyczajów i języka, niż jakikolwiek inny naród semicki”  – Jewish Encylopedia

Dlatego zgodnie z ‘Encyklopedią żydowską’, Arabowie są nie tylko Semitami, ale najbardziej semickim ludem pośród Semitów. To oznacza także, że Palestyńczycy, będąc Arabami, są Semitami.

Dlaczego więc naród żydowski może oskarżać o “antysemityzm” tych, którzy nawet wspominają o dokonywanych przez nich czystkach etnicznych wśród semickich Palestyńczyków. Czy tych, którzy opowiadają się za semickimi Arabami palestyńskimi, muzułmanami i chrześcijanami, można uważać za pro-semickich?

Pochodzenie narodu żydowskiego

Na świecie występuje wiele rodzajów ludów żydowskich. Dzielą się oni na dwie główne grupy: sefardyjską (w hebrajskim oznacza hiszpańska) i aszkenazyjską (tzn. niemiecka). Określenia sefardyjski używa się w odniesieniu do wszystkich Żydów blisko-wschodnich i semickich, a aszkenazyjski to skrót odnoszący się do wszystkich białych Żydów.

Zgodnie z ‘Encyklopedią żydowską’, 80-90% narodu żydowskiego stanowią Żydzi aszkenazyjscy [Jewish Encylopedia 80-90% of Jewish people today are Ashkenazi Jews]. Z pochodzenia są oni Chazarami.

“Chazarowie: Lud pochodzenia tureckiego, którego życie i historia wiążą się z początkiem historii Żydów na Rusi”. –  Jewish Encylopedia 

A zatem, zgodnie ze źródłami żydowskimi, można powiedzieć, że 80-90% współczesnych Żydów nie jest w ogóle Semitami. Są potomkami turecko-azjatyckiej rasy, która przyjęła judaizm w 748 AD. Ich kraj nazywał się Chazaria i rozciągał się na terenach obecnej Ukrainy, Gruzji i Kazachstanu.

 

Chazaria była potężnym krajem w latach 600-1000 AD. Obecnie usunięto ją z podręczników historii.

 

Żydowski biznesman Benjamin Freedman przedstawił nie-semickie pochodzenie aszkenazyjskich Żydów w przemówieniu wygłoszonym w 1961 roku.

[zob. http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/01/16/zydowski-zdrajca-ostrzega-ameryke-benjamin-friedman-mowi-o-syjonizmie/]

 

 

Zdefiniowanie zakłamania

 

Większość mieszkańców Izraela, podobnie jak reszty świata, stanowią aszkenazyjscy / chazarscy Żydzi. A zatem, jak mówią źródła żydowskie, większość izraelskich Żydów, jak i pozostałych, NIE  JEST  POCHODZENIA  SEMICKIEGO.

– Dlaczego więc mogą używać określenia antysemityzm przeciwko wszystkim swoim krytykom, jeśli sami nie są Semitami?

– Dlaczego więc mogą używać określenia antysemityzm w celu powstrzymania krytyki dokonywanych przez nich czystek etnicznych wśród ludów semickich, takich jak Palestyńczycy?

– Dlaczego więc oskarżają czysto semickich Palestyńczyków i Arabów o “antysemityzm”, skoro oni (aszkenazyjscy Żydzi) sami  NIE  SĄ  SEMITAMI?

 

Odpowiedź jest następująca: większość współczesnych Żydów nie może używać terminu “antysemityzm” przeciwko nikomu.

 

 

Z tych trzech izraelskich premierów, dwaj z prawej są Aszkenazyjczykami / Chazarami, i nie mają w sobie kropli semickiej krwi. Peres, po prawej, jest Sefardyjczykiem i ma nieco semickiej krwi. Pomimo to, Peres nie okazał litości wobec 100.000 sefardyjskich dzieci żydowskich kiedy ich promieniował.

 

Żydowski antysemityzm

 

Rozważmy poniższe przykłady ataków na narody semickie.

Operation RingWorm: W 1951 roku 100.000 sefardyjskich Mizrahi marokańskich (semickich) dzieci żydowskich w Izraelu wywieziono autobusami na pustynię i poddano 35.000 razy maksymalnej dawce promieniowania. 6.000 z nich zmarło natychmiast [died immediately], pozostałe umierały powolną śmiercią na przestrzeni czasu na skutek różnych chorób takich jak nowotwór, Alzheimer itd.

 

Semicki chłopiec żydowski po Operacji. Nawet to, że był Żydem, nie wystarczało by ratować ludzi przed wściekłym antysemityzmem Żydów.

 

“Aszkenazyjskim dzieciom kazano wracać na miejsca. Ciemne dzieci zapakowano do autobusu” – David Deri

 

Książka odważnego amerykańskiego Żyda, Jacka Bernsteina, ‘The Life of an American Jew in Racist Marxist Israel’ [Życie amerykańskiego Żyda w rasistowskim, marksistowskim Izraelu – [zob. http://palestyna.wordpress.com/2011/09/03/jack-bernstein-zycie-amerykanskiego-zyda-w-rasistowskim-marksistowskim-izraelu/] pokazuje jak rasistowskie i antysemickie jest społeczeństwo Izraela. Za swoje wypowiedzi Jack został zabity przez izraelski Mosad.

 

Czystki etniczne Palestyńczyków: Od ponad 60 lat Palestyńczyków okradano z ziemi i dokonywano czystek etnicznych. Ostatni atak na ogromne więzienie na wolnym powietrzu / obóz koncentracyjny – Gazę, w Operacji Cast Lead w 2008 roku, jak również na Flotyllę niosącą Gazie pomoc humanitarną, są wyraźnym dowodem na wściekły antysemityzm.

 

 

Semickiemu narodowi, Palestyńczykom, nie-semiccy aszkenazyjscy okupanci nie okazali litości.

 

The USS Liberty: Izrael próbował zatopić amerykański okręt stacjonujący w pobliżu Egiptu w czasie wojny w 1967 roku. Gdyby okręt zatonął, Izrael zmusiłby Amerykę do zaangażowania się w wojnę po jego stronie, i dokonałby ataku na Egipt i inne kraje arabskie / semickie. [Israel tried to sink an American ship

 

 

Gdyby USS Liberty zatonął w tym zimnym dniu w 1967 roku, semicki naród egipski zostałby zdziesiątkowany.

 

Hollywoodzka kampania propagandowa przeciwko Arabom: Film dokumentalny George’a Shaheena “Prawdziwie źli Arabowie [George Shaheen’s documentary “Reel Bad Arabs”  bardzo wyraźnie pokazuje antysemityzm Hollywood. Arabowie są najbardziej oczernianymi ludźmi w całym Hollywood. Arabowie są ludem semickim. Nie jest żadną tajemnicą to, że aszkenazyjscy Żydzi rządzą Hollwyood. Aszkenazyjscy Żydzi nie są Semitami. Dlatego można powiedzieć, że naród żydowski był inicjatorem najbardziej rozwiniętej kampanii antysemickiej w historii.

 

 

Arabowie są ludem semickim, a Hollywood wykorzystuje każdą okazję by z nich szydzić i ich ośmieszać. Hollywood jest najbardziej antysemickim bytem na świecie.

 

Podsumowanie

Współczesny naród żydowski jest najbardziej antysemickim narodem na planecie, rozpoczął i kontynuuje ataki medialne i militarne na wszystkie ludy semickie na świecie.

Większość narodu żydowskiego ukradła tożsamość ludów semickich i wykorzystuje ją jako broń przeciwko tym samym semickim ludom, i tym, którzy stanęliby w obronie tych semickich ludów.

Określenie “antysemicki” można używać przeciwko narodowi żydowskiemu z pełnym uzasadnieniem etycznym i intelektualnym.

Koniec

 

Od redakcji:

Redakcja ani nie skraca , ani nie cenzuruje zamieszczanych tekstów. 

Materiały te nie zawsze muszą odzwierciedlać “profilu” Gazety.

Tu jednak musimy zwrócić uwagę na narastające zjawisko przerabiania żydów na naród i w związku z tym pisania  dużego “ż”.

Żydzi nie są narodem – ci obecni – nie mają  nic wspólnego z Narodem Wybranym Starego Testamentu. A  i tam Żydzi  nie byli “wybranymi” ale częścią Pokoleń Izraela, co straszniejsze wybranie nie pochodziło od ciała , ale od ducha.

Słowo żyd musimy pisać małą literą, gdyż wynika to zasad pisowni języka polskiego.

Nota bene, przed II WS sami żydzi przysięgali, że nie są narodem żydowskim, ale jedynie wyznawcami innej religii niż ta katolicka.

KSC.

 

,

No comments yet.

Leave a Reply

Intronizacja
Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE