Petrus Romanus. The Last Pope Is Here Cz.08/15

PIOTR  RZYMIANIN: Ostatni papież jest tutaj

 

Część 8 – Powrót do Fatimy

Od chrześcijan do wyznawców Nowego Wieku, od sceptyków do historyków, obecnie świat jest zafascynowany tym, co wydarzy się w roku 2012 i po nim. Ogólnie, podekscytowanie to (czy jak może być w tym przypadku – strach) obejmuje różnorodne przepowiednie ze starożytnych i współczesnych źródeł dotyczące złowieszczego momentu w czasie.

Jak mówią ci eksperci, ludzkość weszła w okres bezprecedensowego globalnego wrzenia, kiedy ziemia i wszelkie na niej życie zostaną poddane apocalyptica, znaczącej koniec “trzynastego baktun” z Długiego Liczenia Mezoameryki przez Majów. Dokładną datą zakończenia tego kalendarza jest 21 grudnia 2012 roku, kiedy to podczas przesilenia zimowego o 11:11 GMT (czasu Greenwich), jak mówi tłum z New Age, słońce wyrówna się z galaktycznym środkiem Mlecznej Drogi, zdarzenie które występuje tylko raz na 13.000 lat. Precesja równonocy zakończy cykl 26.000 lat, zakończy astrologiczną Erę Ryb, i wprowadzi początek Wodnika, kiedy zacznie się następny cykl i słońce wyjdzie z pyska Ouroboros (wielki wąż w Mlecznej Drodze).

Jest to słońce wschodzące w Strzelcu, centaurze z łukiem – symbolu Nimroda wychodzącego z pyska Lewiatana i “bóg” słońce wschodzi znowu – Apollo / Ozyrys. Majowie przewidzieli tę koniunkcję, interpretując ją jako zapowiedź końca świata jaki znamy, i początek nowego, “oświeconego” pogańskiego wieku. Ludzie z największych religii świata, w tym chrześcijaństwa i islamu, również widzą obecne zmiany globalne jako potencjalne omeny scenariusza końca czasów, prowadzącej do Apokalipsy. Wśród nich są katoliccy mistycy, którzy wierzą w Proroctwa o papieżach.

W tej kolejności i jak to omówiono w poprzednim wpisie, katolicki widzący, Ronald L. Conte Jr, który w 2002 roku prawidłowo przewidział, że następcą papieża Jana Pawła II będzie Benedykt XVI, uważa, że ​​następnym papieżem będzie kardynał Francis Arinze, i wybierze imię Piusa XIII. Imię to (Pius) wiąże się historycznie z papieżami, którzy w swoich pontyfikatach podkreślali autorytatywną doktrynę. Kardynał Arinze pasuje do tego opisu, a Conte interpretuje tę cechę jako najlepiej odpowiadającą “Piotrowi Rzymianinowi”, jako papież, który “potwierdzi władzę biskupa Rzymu nad Kościołem, ta władza ta opiera się na jego stanowisku jako Następcy Piotra” i “podkreśli wyższość wiary rzymskokatolickiej i Kościołem Katolickim nad wszystkimi innymi religiami i wyznaniami, oraz swoją władzę nad wszystkimi chrześcijanami i wszystkimi narodami świata”. Conte dodaje: “Za rządów papieża Piotra Rzymianina rozpocznie się wielka apostazja” i ten papież zaznaczy “pierwszą część niepokojów naszego pokolenia”. i[i] Conte uważa, że ta apokalipsa rozpocznie się w 2012 roku, kiedy, jak to widzi, w zamachu ginie Benedykt, a jego miejsce zajmuje Piotr Rzymianin. Po tym następuje kaskada wydarzeń prowadzących do III wojny światowej, wywołanej wybuchem bomby nuklearnej w Nowym Jorku, przeprowadzonym przez popieranych przez Iran terrorystów. Rozpoczyna się wielkie zamieszanie, i w lipcu 2013 roku Rzym zostaje zniszczony atakiem rakiety nuklearnej.

W innym miejscu naszej nowej książki skrupulatnie zbadaliśmy francuski kodeks zatytułowany La Mystérieuse Prophétie des Papes (Tajemnicze proroctwo o papieżach), wydany w 1951 roku przez jezuitę i matematyka o nazwisku Rene Thibaut (1883-52). Wśród jego zdumiewających wyników, ukrytych przed współczesnym światem, aż do publikacji naszej pracy – Thibaut znalazł ukryte w Proroctwie o papieżach sprytne gierki słowne, które tworzą wiele akrostychów i anagramów. i[ii] Przykład jednego z kodów językowych może posiadać tajemnicza zgoda z wnioskiem Ronalda L Conte, że Piotr Rzymianin wybierze imię Piusa.

Kod ten odkryty jest w łacińskim tekście Peregrinusapostolicus [Pielgrzym apostolski] i[iii], który był przepowiednią dla 96-go papieża na liście, Piusa VI. Ten anagram ujawnia nie tylko imię papieża, a robi to dwa razy: PeregIinUSaPostolIcUS. To pojawienie się imienia “Pius” jest raczej zdumiewające, jeśli weźmiemy pod uwagę to, że mamy opublikowaną kopię z datą prawie 200 lat zanim wybrano Piusa VI. Ale Thibaut sugeruje, że powtórzenie służy jako nawet dalej idący refren poetycki. Inaczej mówiąc, “Pius! Pius!” jest podobne do podwójnego “Mayday, Mayday”, stosowanego przez marynarzy w niebezpiecznej sytuacji ii[iv], i który może mieć prorocze implikacje dotyczące imienia ostatniego papieża na liście [uwaga redaktora: darmowy egzemplarz książki Thibaut po francusku i w angielskim przekładzie będzie dostępny z licznymi innymi pracami badawczymi wyłącznie w Raiders News Update wraz z publikacją Piotr Rzymianin. . .].        

Poza tym, że wiąże się to z rzymskim autorytaryzmem i jest zaszyfrowane w Proroctwie o papieżach, Conte wzmacnia swoją prognozę dotyczącą imienia “Pius”, wskazując na elektryzujące wizje innego papieża o imieniu Pius – papieża Piusa X, który był papieżem w latach 1903 do 1914, a który widział papieskiego następcę o tym samym imieniu Piusa, uciekającego z Rzymu pośród ciał zmarłych księży na początku czasów ostatecznych. Powszechnie uważa się, że Pius X powiedział:

To co zobaczyłem było przerażające! Czy będę to ja, czy następca? Pewne jest to, że papież opuści Rzym, a wychodząc z Watykanu będzie musiał przejść przez martwe ciała swoich księży! Nie mów tego nikomu dopóki żyję. i[v]

W drugiej wizji podczas audiencji z franciszkanami w 1909 roku, papież Pius X wydawał się wpaść w trans. Po chwili otworzył oczy, podniósł się i ogłosił:

Widziałem jednego z moich następców o tym samym imieniu [przyszły papież Pius], który uciekał przez martwe ciała swoich braci. Ucieknie do jakiejś kryjówki; ale po krótkim okresie ulgi, umrze okrutną śmiercią. Z ludzkich serc zniknął szacunek do Boga. Chcą wymazać nawet pamięć o Bogu. Ta przewrotność to nie mniej niż początek ostatnich dni świata. i[vi]

Trzecia część Tajemnicy Fatimskiej, którą rzekomo w całości ujawnił Watykan 26 czerwca 2000 roku, wydaje się wtórować wizjom Piusa X. Część tego tekstu brzmi:

. . .przed dotarciem tam, Ojciec Święty przeszedł przez wielkie miasto w połowie zrujnowane, i na poły drżącym, chwiejnym krokiem, udręczony bólem i cierpieniem, modlił się za dusze ciał napotkanych na po drodze; doszedłszy do szczytu góry, klęcząc u stóp wielkiego Krzyża, został zabity przez grupę żołnierzy, którzy wystrzeliwali w niego pociski i strzały, i w ten sam sposób ginęli jeden po drugim inni biskupi, księża, zakonnicy i zakonnice i świeccy z różnych klas i godności. i[vii]

Ramy pojęciowe tych wizji i ich ważność są lotne dla wielu katolików, którzy wierzą, że Rzym jest współwinny celowego ukrywania prawdziwej Trzeciej Tajemnicy Fatimskiej, jak również innych tłumionych katolickich proroctw, które roją się od bardzo różnych prognoz dotyczących przyszłej proroczej roli Kościoła Katolickiego. Objawienia Maryjne, wizje papieży, interpretacje apokalipsy dokonywane przez kardynałów, i uznane proroctwa mistyczne często są sprzeczne z ostatnimi publikacjami watykańskimi. Nawet Katechizm Kościoła Katolickiego, zaaprobowany przez Kościół i krzewiony przez papieża Jana Pawła II (opublikowany po angielsku w 1994 roku, pierwszy katechizm od ponad 400 lat), który opiera się na Biblii, Mszy, sakramentach, tradycjach, naukach i życiu świętych, twierdzi w dziale The Church’s Ultimate Trial [Ostatnia próba Kościoła]:

675. Przed drugim przyjściem Chrystusa Kościół musi przejść przez ostatnią próbę, która wstrząśnie wiarą wielu wierzących. Prześladowanie, które towarzyszy jego pielgrzymce na ziemi odsłoni tajemnicę nieprawości w formie religijnego oszustwa, oferującego ludziom pozorne rozwiązanie ich problemów za cenę odstępstwa od Prawdy. Największym religijnym oszustwem jest to o antychryście, pseudo-mesjanizmie, w którym człowiek uwielbia samego siebie zamiast Boga i swojego Mesjasza, który przyszedł w ciele. i[viii]

 

Prawdopodobnie w centrum tego proroctwa i “watykańskiego tuszowania” całego Objawienia Fatimskiego (i związanego z nim proroctwa) jest drugi i potencjalnie silniejszy papieski kandydat do roli Petrusa Romanusa lub “Piotra Rzymianina – kardynał Tarcisio Pietro (Piotr) Bertone, który urodził się w Romano (Rzymianin) Canavese (“Piotr Rzymianin”). Między innymi, kardynał Bertone jest, w chwili kiedy nasza nowa książka na ten temat Piotr Rzymianin. . . idzie do drukarni, drugim we władzach Watykanu.

 

Jako sekretarz stanu i papieski szambelan [włoski Camerlengo], odpowiada za sprawowanie funkcji jako głowa państwa Watykanu podczas papieskiego wakatu, do “czasu porozumienia” i wyboru nowego papieża. W tej chwili interesujemy się jego pracą z 2007 roku, The Last Seer of Fatima [Ostatni wizjoner z Fatimy], która wydaje się dokonała czegoś wręcz odwrotnego do pierwotnego celu, a mianowicie wykazuje błędność twierdzeń innej pracy słynnej włoskiej osobistości medialnej, dziennikarza Antonio Socci, którego rękopis The Fourth Secret of Fatima [Czwarta Tajemnica Fatimska] twierdzi, że Stolica Apostolska ukrywała informacje dotyczące prawdziwych tajemnic ujawnionych w objawieniach Maryjnych trojgu dzieciom pastuszkom w portugalskiej wiosce Fatima w 1917 roku. Tymi młodymi osobami byli: Lúcia (Łucja) dos Santos i jej kuzyni Francisco Marto i jego siostra Jacinta Marto, których wizje – zawierające elementy proroctwa i eschatologii – są oficjalnie sankcjonowane przez Kościół Katolicki.

 

 

,

No comments yet.

Leave a Reply

Intronizacja
Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE