Oszustwo Katastrofy Smoleńskiej: Cz.VIII-2

.

Brzoza, która ścina skrzydło Tupolewa.

Tak to fakt. 

Tu też nie jest wiadome to, co też jeszcze będzie odkryte przez bojówkarzy Antoniego M. Możliwe, że odnajdzie się kolejne drzewo, np. brzozę w wys. 40 metrów. Warto więc pokazać autentyczne przypadki, które wiążą się ze Smoleńskiem lub TU-154M. Dodatkowo, to co prezentujemy poniżej, umożliwia praktyczne zweryfikowania  rzeczowości animacji Wiesława B.  

Jest to nie tylko jedna brzoza, ale dwie. Dotyczy to dwóch przypadków opisanych na http://zamach.eu/, które tu uzupełniamy.

  1.       1.      Na  stronie http://zamach.eu/100821%20Oszustwo%20katastrofy%20smolenskiej/Oszustwo.htm

Pokazaliśmy przypadek skrzydła prawego, które zostało przecięte pniem brzozy. Ilustracje

F103,F103B, F106, punkt 4, F107, F108, F109, F110.

Duża cześć tego art. zawiera informacje o śladach eksplozji naziemnej. Po ręcznym podrzuceniu części wraku, szmelc ten został wysadzony w powietrze. Ale nie jest pewne i to czy chodzi to numery wraku samolotu 101 , czy 102, to może być zupełnie inny egzemplarz Tupolewa.

Materiał fotograficzny dowodzi tam jasno, że eksplozja odbyła się na ziemi i ładunki były dwa – co najmniej.

Tu zajmiemy się jednak jedynie brzozą i skrzydłem prawym wraku, które na tej brzozie zostało przecięte. Daje nam to dwa ważne dowody na:

– ręczne ułożenie części wraku na ziemi

– fakt dokonania eksplozji naziemnej

  1. 2.  Na stronie http://zamach.eu/110109/TU-154.htm pokazaliśmy wzorcowe zdjęcia z autentycznej katastrofy lotniczej TU-154M, gdzie przebieg zdarzeń odbywa się właśnie podczas lądowania lub braku kontroli nad samolotem w tej fazie. Warto tam zajrzeć, aby mieć doskonały wzorzec porównawczy. Zdjęcia te dowodzą, że Tupolew 154M, bardzo łatwo traci końcówkę skrzydła, bo jest ona bardzo słaba (obciążenia w tym fragmencie skrzydła nie są zbyt duże).

Tu, z krótkimi komentarzami, podajemy jedynie parę zdjęć.

 

Tu 154 utrata końcówki skrzydła

Końcówka skrzydła lewego ucięta  widok 1

 

utrata końcówki skrzydła

Końcówka skrzydła lewego ucięta  Widok 2

Te dwa powyższe zdjęcia VIII-1, VIII-2, dowodzą tego, że skrzydło TU-154 może być łatwo ścięte drzewem. Np. takim, które widzimy w tle, a są to okazy dużo bardziej wiotkie niż ta brzoza smoleńska. Te dwa powyższe zdjęcia ukazują śmieszność animacji “expertów” amerykańskich.

Mamy nadzieje, że te dwa proste zdjęcia ukrócą dyskusję np. “pancernej brzozy”, które są jednie formą zagłuszania rozumu, na której żerują zawodowi oszuści, a tacy prowadzą to śledztwo.

Zdjęcie drugie ilustruje dodatkowo “kruchość”  konstrukcji lotniczej. Widzimy tu:

– urwane skrzydło prawe – w całości

– przełamany kadłub

– odłamany statecznik

– ucięta końcówka skrzydła lewego (ucięta “brzozą”) lub ułamanie z innych powodów.

Te wszystkie uszkodzenia (zdecydowana większość) i faktyczna fragmentacja samolotu, nie są wynikiem zderzeń z przeszkodami lub uderzeniem w ziemie, ale są rezultatem obciążeń od wibracji występujących skutkiem lądowania na bardzo nierównej powierzchni.

Stan tego Tupolewa wyraźnie i łatwo obnaża kłamstwa smoleńskie mówiące o “nagłym i ostrym zakręcie” – zejściem z kursu o 30 stopni – i możliwości dokonywania półbeczki. To było niemożliwe, bo tamten Tupolew uległby zniszczeniu – w jeszcze gorszy sposób – i to już w powietrzu.

Skutkiem tamtych obciążeń, samolot doznałby większych i znacznie bardziej kompleksowych zniszczeń struktury, a pasażerowie i bagaże wypadliby z samolotu na dość sporej wysokości i nikt by nie mógł powiedzieć, że ciał nie widział. Byłoby to makabryczne widowisko, które opisałby tak Bahr, jak i Wiśniewski, ślady tego widać by było na filmach i fotografiach. Cała polana byłaby we krwi lub pożarze, bo paliwo lotnicze bardzo łatwo weszłoby w kontakt z bardzo gorącym częściami silników. Na drzewach wisiałyby ludzkie szczątki.

Powtarzamy, na tej stronie http://zamach.eu/110109/TU-154.htm jest b. dużo zdjęć tej katastrofy i z ich studiowania można wyciągnąć wiele wniosków na temat oszustwa smoleńskiego.

Fakt zdarzenia tamtej katastrofy jest absolutnie zdumiewający, jeżeli na katastrofę tę spoglądamy z perspektywy smoleńskiej 10 kwietnia 2010.

 

CDN.

 

za: http://zamach.eu/120406/Untitled_1.html

 

, , , , , , ,

Leave a Reply

Intronizacja
Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE