Strzelanina w Tuluzie – Gladio i Mosad

 

TOULOUSE SHOOTINGS – GLADIO AND MOSSAD

Strzelanina w Tuluzie – Gladio i Mosad

http://aangirfan.blogspot.com/2012/03/toulouse-shootings-gladio.html

19.3.2012               tłumaczenie / skrót Ola Gordon

 

Rabin wraz z trojgiem dzieci ze strzelaniny w Tuluzie mają odlecieć do Tel Awiwu. Teoretycy spiskowi mogą się zastanawiać czy to operacja fałszywej flagi.

W 1947 roku francuski minister spraw wewnętrznych, Edouard Depreux, ujawnił istnienie francuskiej tajnej pozostającej w tyle armii, o kryptonimie “Plan Bleu”.

Tajna armia ‘operacji Gladio’ stała się częścią NATO.

W 1992 roku adm. Pierre Lacoste, w wywiadzie dla The Nation, powiedział, że pewne elementy tej siatki ‘Gladio’ uczestniczyły w działaniach terrorystycznych przeciwko de Gaulle i jego polityce wobec Algierii.

 

Dzisiaj terroryści z Gladio mogą działać we Francji na korzyść prezydenta Sarkozy. Ostatnie strzelaniny we Francji, dokonane przez samotnego snajpera, dotyczyły Murzynów, muzułmanów, z Afryki płn., i Żydów.

We wrześniu 2001 roku, niedługo po 11 września, miała miejsce potężna eksplozja w fabryce nawozów AZF w Tuluzie.

W lutym 2004 roku grupa terrorystyczna o nazwie AZF zagroziła francuskiemu rządowi.

W marcu 2004 roku miał miejsce zamach w Madrycie.

 

Poniżej tłumaczenie fragmentów artykułu o związkach Sarkozy z zamachem w Madrycie:
(Servicios secretos franceses afirman que Sarkozy ordenó el 11-M at …Translate this page)

AZF zagroziła zamachem na stacje kolejowe we Francji. Miesiąc przed zamachem w Madrycie 11 kwietnia 2004 roku, wiadomości w groźbami wysłano hiszpańskiemu rządowi. Napisał je Tahraoui Hanane, emir jednej z “francuskich grup islamskich” działających w Afryce północnej.

Aresztowano go na granicy algiersko-marokańskiej w lutym 1997 roku, w drodze do szpitala w mieście Oujda (Maroko). Z pomocą niemieckich służb specjalnych został zidentyfikowany jako francuski Marokańczyk pracujący dla francuskiego Min. Spraw Wewnętrznych.

Oficerowie DTS w Paryżu zostali zidentyfikowani jako ci, którzy wykorzystywali Tahraoui Hanane i ich siatkę w Maroku i Algierii do organizowania rzezi Algierczyków w zach. Algierii.

 

W tym czasie grupa AZF pojawiła się we Francji.

Nicholas Sarkozy, który w roku 2004 był ministrem spraw wewnętrznych, był łączony z AZF i Hannane.

Pogróżki AZF mogły mieć 2 cele: [i] żeby Sarkozy wyglądał na wroga terroryzmu, i [ii] by wyglądało, jakby płn. Afrykańczycy grozili Hiszpanii.

W 2004 roku “sześciu izraelskich komandosów, z pomocą elementów hiszpańskich służb specjalnych, dokonali zamachu w Madrycie”. Miało to no celu powstrzymanie Hiszpanii z wycofania się z Iraku. Ale Zapatero wygrał wybory w Hiszpanii. Operacja syjonistyczna nie udała się, ale spowodowała, że Sarkozy miał być zdecydowanym wrogiem terroryzmu. Sarkozy “pomógł założyć organizację pozwalającą Izraelczykom na rzeź 191 hiszpańskich cywilów”.

Sarkozy został prezydentem Francji w 2007 roku.

aangirfan: THE NATO LINK TO THE MADRID BOMBINGS OF 2004

A co z Liege? Według prokuratora belgijskiego: tylko ‘zakłócenia myślowe takie jak otrzymywanie radiowych przekazów od CIA. . . mogą wytłumaczyć mordy w Liege’.

Grudzień 2011: “Prawicowy snajper włoski zabił 2 sprzedawców ulicznych z Senegalu, zranił 3 innych w rasowo motywowanym ataku.

“Belgijski atak zabija 5 i rani 122.

“Bomby wysłane później przez Grupę Anarchistów do szefa włoskiej agencji podatkowej i dyrektora Deutsche Bank we Frankfurcie”.

MEN CARRIED OUT LIEGE ATTACK, CITY CENTRE EVACUATED [Atak w Liege, ewakuowane centrum miasta]

Zev Barkan (MOSSAD’S MURDEROUS ACTIVITIES IN BELGIUM…) [Mordercze działania Mosadu w Belgii]

Rzekomo Zev Barkan, aka Bruckenstein, kiedyś agent Mosadu w Brukseli. Rzekomo wplątał Bernarda Weinsteina w organizację Marca Dutroux, żeby zastosować szantaż wobec klientów Dutroux.

MOSSAD’S MURDEROUS ACTIVITIES. Czy Izrael jest zły na Belgię?
Did Mossad pay a visit to Belgium? [Czy Mosad odwiedza Belgię?]

“W kwietniu 2011 roku Belgia rozgniewała Izrael za poparcie oświadczenie UE, nawołującego Izrael do powstrzymania sie od ataków rakietowych na Gazę.

“Maj 2011 – Szymon Samuels, dyrektor Centrum Wizentala, i dr Mosze Kantor – prezydent Europejskiego Kongresu Żydów, zażądali by belgijski premier Yves Leterme zdymisjonował ministra sprawiedliwości Stefaan De Clerck za przyjęcie 70-stronicowego aktu oskarżenia przeciwko przywódcom Izraela (Ehud Olmert, Ehud Barak, Tzipi Livni. . .) za zbrodnie wojenne podczas operacji płynny ołów Gazie w roku 2009. Livni odmówiła podróży do Belgii w 2009 roku z obawy przed jej aresztowaniem.

“Na początku grudnia 2011 roku, rabin Marvin Hier z Centrum Wizentala zażądał, by Hillary Clinton zdymisjonowała żydowskiego ambasadora USA w Belgii, Howarda Gutmana, za obwinianie Izraela za antysemityzm w Europie i świecie muzułmańskim”.
Nordine Amrani, 33, urodzony w Belgii, b. wcześnie osierocony, wychowany w rodzinach zastępczych, nie był muzułmaninem, miał się żenić, skazany za posiadanie nielegalnej broni, narkotyków i napady seksualne. Oskarżony o strzelaninę w Liege 13 grudnia 2011 roku.
Według byłego członka Parlamentu Europejskiego, Richarda Cottrella, autora Gladio: NATO’s Dagger At The Heart Of Europe [Gladio: sztylet NATO w sercu Europy]:

Amrani jest stereotypowym plastusiem…  zupełnie jak Breivik w Norwegii… “Na początku lat 1980, grupa uzbrojonych snajperów terroryzowała supermarkety i inne sklepy w Brabant koło Brukseli…

Snajperzy strzelali na oślep w przechodniów podczas serii rabunków w latach 1992-1995, zabijając 28 osób i raniąc dużo więcej…

Oficjalne śledztwo parlamentarne… sprawcy mieli… związki z belgijskimi służbami…

Belgia miała nowego premiera.

“Prezydentem Rady Europy jest belgijski klaun Herman von Rompuy.
“The European Council’s president is the Belgian political retread Herman von Rompuy. Bardzo zapracowany, żeby nie powiedzieć obsesyjnie zaangażowany w próby szybkiego przeforsowania europejskiej unii walutowej na plecach całkowicie sztucznego i wymyślonego kryzysu euro…
W 2003 roku, Nordine Amrani dostaje 2 lata w zawieszeniu za gwałt.

W 2007 roku policja odwiedza dom Nordine Amrani i znajduje wyrzutnie rakietowe, potężne karabiny i amunicję, i tysiące krzaków maryśki. Rok 2008 – Amrani idzie do więzienia.

Kiedy odbywa się strzelanina w Liege, Amrani jest warunkowo zwolniony. Dlaczego nie był nadzorowany? Wkrótce po zwolnieniu w październiku 2010 udaje mu się dostać FAL, belgijski karabin szturmowy, granaty i inną broń.
(http://www.dailymail.co.uk/news/article-2073578/Nordine-Amrani-Inside-home-crazed-Liege-killer-launched-Belgium-grenade-attack.html#ixzz1gaJG9JEm)

 

, , , , , , , , ,

No comments yet.

Leave a Reply

Intronizacja
Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE