Warszawianka 120316

 

Króluj nam Chryste!!!

Dzień dobry Panu Krzysztofie Cierpisz, co dotyczy kościoła i Polski, to rozwiąże się to w maju lub na początku czerwca 2012 roku. Miałam przekaz z nieba, trudny dotyczący kościoła i Polski. Czy prawdziwy? Musiałam trochę pogłówkować, żeby zrozumieć kogo dotyczy, dla czego ma do tego dojść, kto to wykona, i po co?
Penetrując listopadowe z 2011 roku przekazy od Pana Jezusa do Mieczysławy Kordas, znalazłam częściowo    odpowiedź. Pan Jezus chce pomóc Polsce, wybiera Zbigniewa Ziobro do objęcia władzy w Polsce. Zabezpiecza granice Polski, przed wtargnięciem wojsk obcych do Polski. Ziobro ogłasza,ze startuje w przyszłych wyborach Prezydenckich. rozruchy w Rosji po wybraniu Putina na prezydenta Rosji. Wszystko pomału zaczęło mi się układać.

Przekaz z dnia 28 grudnia 2011 roku dotyczył “Zamachu na piastującego wysokie stanowisko”.
Drugi przekaz dotyczył “Wizji – snu” Jana Bosco.

Ponieważ Zbigniew Ziobro, ogłosił ze startuje w przyszłych wyborach prezydenckich, z tego wynika, że “Zamach” przygotowywany jest na prezydenta Bronisława Komorowskiego.
Dla czego Rosja wsadziła Bronisława Komorowskiego na stanowisko prezydenta w Polsce, aby uniemożliwić Donaldowi Tuskowi włączenia Polski do Niemiec. Partia hitlerowska NPD, miała dojść do władzy w Niemczech
i utworzyć “Wielkie Niemcy”, włączając: Polskę, Czechy, Słowację, Litwę, Łotwę, Estonię, Królestwo Danii, odebrać od Rosji Kaliningrad, dawny Królewiec i włączyć Austrię do “Wielkich Niemiec” i ustanowić Cesarza.

Rosja nie chce do tego dopuścić, tylko sama chce zająć  pozbawioną armii, Polskę przez Donalda Tuska, za zgodą prezydenta Lecha Kaczyńskiego.  Osłabiona armia Polska, w zamach na samolot z pilotami Polski ginie 20 pilotów, wkrótce zamach na samolot TU 154 z prezydentem i generałami,   Nic nie stoi na przeszkodzie, tylko umotywować wejście wojsk rosyjskich na teren Polski. Dla tego na Bronisława Komorowskiego zostanie przygotowany zamach, zrzucając wykonanie zamachu przez polaków.
Zamach został za akceptowany przez Putina, około 20 maja 2012 roku.

Pytanie, mimo dokonanego zamachu, czy armia rosyjska przekroczy granice Polski ? Rosja nie obawia się Unii Europejskiej.
Zostawiam to innym, do pomyślenia .

Warszawianka

, , , , , ,

No comments yet.

Leave a Reply

Intronizacja
Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE