Warszawianka: 120313

Króluj nam Chryste!!!
Panie Krzysztofie Cierpisz., to dobrze, że jest ta ulotka należy ją rozpowszechnić, to może nareszcie Polacy się obudzą i Żydom dadzą paszport w jednym kierunku do Izraela. Taka metoda na ludność Polską podziała jak czerwona płachta na “Byka”. Tak było w latach 1930, Żydzi w Polsce też zaczęli podnosić swoje żądania w sejmie, żądając uznania języka judysz, i część terenów wschodnich na ich państwo. Nawet mój brat najstarszy jeździł z pałą do Siedlec, nie pozwalając nic polakom kupować u żydów. Nie bili żydów, tylko polaków, którzy koniecznie chcieli handlować z Żydami. Żydzi dostawali lanie poza miastem, jak jechali wozem polna drogą, żeby pozostawali w mieście. Organizowali te akcje młodzi księża wikariusze i studenci latem. Dużo Żydów wtedy wyjechało do Ameryki

Druga informacja, to trzeba pomóc Zbigniewowi Ziobro dojść do władzy w Polsce w wyborach prezydenckich. Prawdopodobnie około 20 maja 2012 roku może być dokonany zamach na Bronka, wtedy na pewno Donald ucieknie z Polski do Niemiec.

Przypuszczam, że to może być sprawa Putina, żeby włączyć Polskę do Rosji, zwalając na Polaków
dokonanie zamachu. Najgorsze, że żydzi siedzą w pałacu prezydenckim, to oni pewnie chcą zająć stanowisko premiera i prezydenta w Polsce. Jak ich z pałacu wykurzyć do Izraela – masonerię żydowską.

Warszawianka

, , , , , , ,

No comments yet.

Leave a Reply

Intronizacja
Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE