Bojownicy Sjonu

 

Panie Krzysztofie,

 

Wróciłem właśnie z Warszawy i chciałem Panu przekazać treść kolportowanej w Stolicy, a pewnie mało znanej Polakom, ulotki podpisanej przez Bojowników Sjonu. W załączeniu jest kopia kopii tej ulotki, a ponieważ kopia ta jest częściowo nieczytelna, załączam także jej tekst w MS Word (pdf i docx). Powiedziano mi także, że rozwieszany był nawet plakat z szubiennicą, ale tekstu nie znam, gdyż Warszawiacy go szybko zerwali. Plakat o którym mi mówiono był rozwieszony przy skrzyżowaniu ulicy Dolnej z Aleją Sobieskiego, a więc przy Trakcie Królewskim i to w stosunkowo już blizkiej odległości od Belwederu. Należy też zwrócić uwagę, że wzdłuż Traktu Królewskiego znajdują się ważne budynki rządowe, ambasady, a także znane i sławne Kościoły. Być może czytelnicy Pana strony –  http://gazetawarszawska.com/
będą mogli uzupełnić powyższą informację, a uprawnione instytucje państwowe, powałane do obrony Polski, podjąć odpowiednie działania.

Być może inne warszawskie media zechcą podzielić się dalszymi szczegółami na ten temat oraz opiniami, czy komentarzami Rodaków.

 

Pozdrawiam,

(Nadawca znany redakcji)

Ciemna hołoto mająca się za Polaków !!

Zachciało się wam własnych rządów tym kraju – rządziliście już

dwa lata, ale na tym koniec! Pamiętaj ciemna hołoto, że to my Żydzi

jesteśmy panami tego świata, a Polska jest naszą ziemią obiecaną. Ten kraj jest wykupiony przez łzy, krew i poniewierkę naszego narodu – dlatego jesteśmy prawowitymi właścicielami tego kraju i mamy prawo zwać się Polakami.

– Ciemna hołoto słowiańska nie masz tu już nic do szukania bo tym krajem mogą rządzić tylko Semici za pozwoleniem Światowego Związku Żydów. Wszystkie urzędy, parlament i rząd musi być nasz. Czy wam brudne świnie podoba się, czy nie – jest Nam obojętne, bo to my ustanawiamy kto obejmie rządy w tym kraju.

Wy goje jesteście ciemną masą przeznaczoną do pracy u Nas Żydów jako parobki i służące. Przypominamy wam bydlaki zwący się polakami, że za krzywdy holokaustu wyrządzone naszemu Narodowi Światowy Związek Żydów ściągnie z was odpowiednie odszkodowanie. Przypominamy wam zbrodniarze, że wraz z niemieckimi, ukraińskimi, litewskimi, rosyjskimi wściekłymi psami nie ujdziecie Naszej kary. Oby was, wasze dzieci i wszystkie następne pokolenia toczyły jak najcięższe choroby i oby wasze brudne baby nie rodziły więcej plugawego potomstwa. Nie możecie mieć bez Naszego przyzwolenia żadnych środków masowego przekazu, które mącą wam w głupich łbach i mówią wam o waszych parszywych narodowych tradycjach. Zniszczymy to wasze wstrętne radio maryja, telewizję trwam i nasz dziennik. Dla tego plugastwa w Naszej Polsce nie może być miejsca. My Żydzi jesteśmy dobrymi panami i jako że mamy dobre serca w każdym woreczku z ulotką znajdziecie 2 złote na bułki żebyście z głodu nie zgrzytali zębami na nas Żydów, a waszych panów. Przypominamy, że lepiej będzie dla was, byście w ślad za tymi którzy już wyjechali, zaczęli i wy opuszczać nasz kraj.

Bojownicy Sjonu

http://gazetawarszawska.com/2012/03/13/bojownicy-sjonu/

 

3 Responses to Bojownicy Sjonu

 1. KSC 13/03/2012 at 18:25 #

  Króluj nam Chryste!!!
  Panie Krzysztofie Cierpisz., to dobrze, że jest ta ulotka należy ją rozpowszechnić, to może nareszcie Polacy się obudzą i Żydom dadzą paszport w jednym kierunku do Izraela. Taka metoda na ludność Polską podziała jak czerwona płachta na “Byka”. Tak było w latach 1930, Żydzi w Polsce też zaczęli podnosić swoje żądania w sejmie, żądając uznania języka judysz, i część terenów wschodnich na ich państwo. Nawet mój brat najstarszy jeździł z pałą do Siedlec, nie pozwalając nic polakom kupować u żydów. Nie bili żydów, tylko polaków, którzy koniecznie chcieli handlować z Żydami. Żydzi dostawali lanie poza miastem, jak jechali wozem polna drogą, żeby pozostawali w mieście. Organizowali te akcje młodzi księża wikariusze i studenci latem. Dużo Żydów wtedy wyjechało do Ameryki

  Druga informacja, to trzeba pomóc Zbigniewowi Ziobro dojść do władzy w Polsce w wyborach prezydenckich. Prawdopodobnie około 20 maja 2012 roku może być dokonany zamach na Bronka, wtedy na pewno Donald ucieknie z Polski do Niemiec.

  Przypuszczam, że to może być sprawa Putina, żeby włączyć Polskę do Rosji, zwalając na Polaków
  dokonanie zamachu. Najgorsze, że żydzi siedzą w pałacu prezydenckim, to oni pewnie chcą zająć stanowisko premiera i prezydenta w Polsce. Jak ich z pałacu wykurzyć do Izraela -- masonerię żydowską.

  Warszawianka

  • KSC 13/03/2012 at 19:35 #

   Panie Krzysztofie Cierpisz.

   Na ulotkę odpowiedz, ulotką. Strasznie polakom smutno, że już Żydom nie smakuje w Polsce jedzenie i pobyt. Macie swoje państwo na półwyspie Arabskim, to macie gdzie wrócić. Trudno, że zlitowała się polka i ratowała dzieci żydowskie z getta. A teraz za uratowane wam Żydom życie, danie polskich metryk , przechowywanie tych Żydowskich dzieci z narażeniem własnego życia. Nikt Polsce nie zapłacił za utrzymanie tych dzieci i wykształcenie.
   Na przykład Lejba Kohne, jako młodzieniec wychowany w Polsce, poszedł do SB , aby donosić na swoich współpracowników w pracy. A tera gra wielkiego. W mówił sobie, że on odzyskał niepodległość Polski nie papież Jan Paweł II, na którego życie nastawał Jurij Andropow. Wydając 3 (trzy) razy rozkaz dokonania zamachu na papieża Jana Pawła II przez KGB. Lejba Kohne z innymi dążył do zarejestrowania „ Wolnych Związków Zawodowych”. Solidarność Polska i innych państw dążyła do uzyskania niepodległości swych państw. Dla czego Żyd Lejba Kohne sięgnął po to, co do niego nie należało. Siedział w więzieniu bo zdradził SB, przechodząc na stronę Solidarności i gen Jaruzelski go zwolnił z więzienia. Udaje, że nie jest Żydem, a na spotkanie z Żydami włożył kapelusz taki jak noszą w Izraelu Żydzi. Tak panie Wałęsa, jesteś Żydem i masz swoje rodowe nazwisko Kohne, więc je szanuj. Hitler, który był Żydem Austriackim, dochodząc do władzy w Niemczech, zgotował Żydom piekło i holocaust.
   Chcecie Polski, to żaden Żyd nie zostanie w Polsce.
   Wracajcie Żydzi do Izraela.

   Warszawianka

Trackbacks/Pingbacks

 1. poniżanie Polaków POD NOSEM A.B.W – WARSZAWSKI SKANDAL !!! « Miziaforum's Blog - 16/03/2012

  […] http://gazetawarszawska.com/2012/03/13/bojownicy-sjonu/ Dodaj do ulubionych:LubięBądź pierwszą osobą, która doda ten do listy ulubionych. […]

Leave a Reply

Intronizacja
Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE