że część z nas, która miała wracać tym pociągiem, nie zdążyła

Byliśmy tego dnia w Tarnowie, mieliśmy spotkania w Brzesku, Bochni i jeszcze innej miejscowości i tylko dlatego, że wcześniej ten sam pociąg, który potem wracał z Przemyśla do Warszawy, miał wypadek pod Warszawą, gdzie ktoś popełnił samobójstwo i trzy godziny ten pociąg stał, i w tym pociągu jechał m.in. Zbigniew Ziobro do Tarnowa, to wszystko się opóźniło na tyle, że część z nas, która miała wracać tym pociągiem, nie zdążyła i wracaliśmy innymi sposobami – opowiada Kurski.

Pytany o sprawy polityczne potwierdza informacje, że Ziobro jako twarz i nazwisko Solidarnej Polski wystartuje w wyborach prezydenckich. Zaznacza też, że każda poważna partia musi mieć kandydata na prezydenta.

– Przywództwo obozów politycznych w takim kraju jak Polska wykuwa się właśnie w wyborach prezydenckich i jestem dumny ze swojego przyjaciela Zbigniewa Ziobro, że nie uchyla się od tej gotowości, tym bardziej że jak słyszeliśmy tydzień temu prezes PiS ustąpił pola i nie będzie kandydował. Nie wyobrażam sobie, żeby polska prawica miała być pozbawiona realnej na zwycięstwo. Stąd start Zbigniewa Ziobry – mówi Kurski.

Dodaje, że przekroczenie pięciu procent przez Solidarną Polskę w sondażach traktuje jako zachętę do dalszej pracy.

 

, , , , ,

No comments yet.

Leave a Reply

Intronizacja
Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE