Rezuny z Majdanu w Warszawie

Konferencja z udziałem kandydatów na prezydenta Ukrainy dostępna online

banderowcy

W centrum “Ukraiński Świat” w niedziele, 11 maja o godzinie 11.00 rozpocznie się konferencja, w której udział wezmą kandydaci i przedstawiciele kandydatów na prezydenta Ukrainy w zbliżających się wyborach. Udział w konferencji wezmą:

 • Oleh Lyashko (przewodniczący „Radykalnej partii Oleha Lyashka”)
 • Przedstawiciel Pana Petra Poroshenki (posła Rady Najwyższej Ukrainy)
 • Oleh Tyahnybok (przewodniczący partii Ogólnoukraińskie stowarzyszenie „Swoboda”)
 • Przedstawiciel Pana Dmytra Yarosha (przewodniczącego partii politycznej „Prawy sektor”)

Organizatorem wydarzenia jest Komitet Organizacyjny EuroMajdanu Warszawa oraz Fundacja Otwarty Dialog.

Wydarzenie będzie można obejrzeć online.

 

=======

 

Organizatorami są EuroMajdan Warszawa i Fundacja Otwarty Dialog. Zaproszono m.in. przedstawiciela Oleha Tiahnyboka – lidera nacjonalistycznej partii “Swoboda” oraz reprezentanta radykalnie nacjonalistyczngo ugrupowania Prawy Sektor. Organizatorzy wystosowali do mediów komunikat następującej treści:

Szanowni Państwo,

W imieniu Komitetu Organizacyjnego EuroMajdanu Warszawa oraz Fundacji Otwarty Dialog. Serdecznie zapraszamy Państwa na konferencję prasową z udziałem kandydatów na stanowisko Prezydenta Ukrainy, która odbędzie się w Warszawie, w centrum Ukraiński Świat przy ul. Nowy Świat 63, w niedzielę, 11.05.2014 r. o godzinie 11:00.

Udział w konferencji wezmą:

· Pan Oleh Lyashko (Przewodniczący „Radykalnej Partii Oleha Lyashka”).

· Przedstawiciel Pana Petra Poroshenki (posła Rady Najwyższej Ukrainy).
· Przedstawiciel Pana Oleha Tyahnyboka (Przewodniczący partii „Ogólnoukraińskie stowarzyszenie „Swoboda””).

· Przedstawiciel Pana Dmytra Yarosha (Przewodniczącego partii politycznej „Prawy sektor”).

Głównym celem konferencji prasowej będzie przybliżenie sylwetek kandydatów na najwyższe stanowisko w Ukrainie społeczeństwu polskiemu oraz przedstawienie przez gości z Ukrainy swojej wizji rozwoju kraju i współpracy z Polską w warunkach aktualnych wyzwań gospodarczych i geopolitycznych.

Od godziny 10:00 będzie możliwość przygotowania sprzętu technicznego do nagrań.

Wcześniej Natalia Panchenko, organizatorka warszawskich akcji popierających EuroMajdan w Warszawie, udzieliła wywiadu, w którym stwierdziła, że “UPA walczyła z Polakami za niepodległą Ukrainę”.

Kresy.pl

4 Responses to Rezuny z Majdanu w Warszawie

 1. dziadkjack 11/05/2014 at 13:13 #

  Uważam, że żydostwo dlatego tak prze do włączenia Ukrainy do Unii, bo to znacznie przyspieszy rozbiór Polskiego terytorium pomiędzy Niemcy, Ukrainę I żydów -- wystarczy trochę szmalu, manipulacji I prowokacji.

  Polska, a raczej Polacy, czyli ta nieliczna grupka rozpłynięta w morzu szabesgojstwa I nędzy moralnej, są bezsilni -- nie ma państwa, może poza przyszłymi Węgrami Jobbika,
  które by zaakceptowało suwerenną Polskę, nie ma również odpowiedniej ilości obywateli,
  którym leżało by na sercu dobro I przyszłość Ojczyzny.

  Żydowstwo, czyli żydostwo plus szabesgoje, decydują o wszystkim, z punktu widzenia ich efektywności we wyniszczaniu chrześcijan, lub dostępu do koryta.

  To nie brzmi przyjemnie, ale jest warte zastanowienia się: uważam, że obecnie jedyną możliwością utrzymania całości terytorium Polski jest pokorne wystąpienie do Putina o włączenie Polski w skład Federacji.
  Jeżeli Putin da się nabrać na naszą pokorną prośbę, to zdobywamy czas -- I możliwość! --
  po pierwsze wywalenia na zbitą mordę żydostwa, tak jak się stało we Federacji, a co najważniejsze: wychowanie pierwszego z pokoleń nie zdegenerowanego syfem żydowskich merdiów -- w obecnej zażydzonej Polsce, przy zażydzonym Kościele, nie wyrosną nowi Judymowie, Siłaczki, Wokulscy, itd.

  Ma ktoś lepszy pomysł uchronienia Polski od rozbioru?

 2. Adm 15/05/2014 at 06:19 #

  Połączenie Polski z Rosja to obecnie jedyny pomysł na uratowanie nas jako narodu.
  Ale nie jest pewne to , czy Rosja sama przeżyje jako państwo, Ani nie jest wiadome to na ile Putin jest samodzielny, a na ile ta Ukraina była zaplanowana nie przez Putina , ale przez globalistów. Polska ginie, bo wskoczywszyla na statek , który tonie

  Adm

 3. dziadkjack 16/05/2014 at 02:49 #

  Nie ma czasu na dzielenie włosa na czworo: jeżeli choc część Ukrainy wejdzie do Unii, to manipulowanie Ukraińcami przez żydowstwo będzie zapalnikiem rozbioru Polski w ciągu miesięcy, według znanego schematu…

  Pod koniec roku zadłużenie Polski przekroczy 1 billion (czyli 1 trylion), judmedia będą dowodzić polskim głupcom, że to jest wybitne osiągnięcie rządu Tuska, bo przynajmniej pod względem zadłużenia doganiamy Amerykę ( około 15 trylionów zadłużenia), ale w rzeczywistości zacznie się najpierw cichy (ułatwienie wykupu ziemii, itp.) rozbiór, a potem już oficjalny, gdy Niemcy, Ukraińcy I żydzi będą już raz na zawsze określać granice swoich posiadłości.

  Polska ginie, bo żydostwo inspirowało powstania, by wytępić żywotne siły narodu, a od 1940 morduje polską elitę , wchodzi nam na łeb i degeneruje kolejne pokolenia.

  Tracę już moją nadzieję na powrót Kościoła Katolickiego w Polsce do tradycji, oraz zebranie się wszystkich Polaków (chrześcijan, ateistów, itp. goji, ale POLAKÓW) pod Krzyżem -- dlatego widzę jedyną możliwość uchronienia całości terytorium obecnej Polski i uwolnienia się od żydostwa w oddaniu się w putinowską niewolę, tylko to daje jakąś nadzieję na przetrwanie narodu.

  Kościół BYŁ ostatnią organizacją polską, potencjalnie zdolną do czynnego ratowania Polski -- był do momentu kanonizacji Karola Wojtyły, obecnie oręż Kościoła, czyli tradycja, oraz armia, czyli wierni, są zmarnowani…

 4. Adm 16/05/2014 at 07:08 #

  Możliwe , ze przyłączenie Ukrainy do Polski ma główny cel : likwidacje Polski.
  W ramach Uni wszystkie pozostałe środki finansowe pójdą na cele ukraińskie i żydowskie na Ukrainie. Juz teraz hotele w Polsce zostały wykupione ( miejsca) 10-20 % dla uchodźców z Ukrainy , a mogą to być żydzi z Izraela via Kiew.

  ADM

Leave a Reply

Intronizacja
Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE