Nie stawiać świeczki w oknie!

+++

 

Nie stawiać świeczki w oknie!

swieczka w oknie

Stawianie świeczki w oknie to zwyczaj szabasowy i nie ma nic wspólnego z polską kulturą czy tradycją. Zwyczaje takie –  jako żydowska tradycja – znane są Polakom, którzy przed wojną mieszkali w pobliżu skupisk żydowskich.

W szabes żyd zapala świeczkę i daje tym znak drugiemu żydowi, że tu jest żyd i ma święto.

Jest to także opisane u Konecznego czy Jędrzeja Giertycha w książce pod tytułem „Polska między wojnami”.

Kiedy w Polsce ogłoszono stan wojenny, Reagan został poproszony o wykonanie jakiegoś gestu solidarności z Polską, wówczas zapytał on o to, co takiego “polskiego” mógłby zrobić? Doradcy Solidarności w Waszyngtonie odpowiedzieli mu, że zapalona świeczka i ustawiona w oknie byłby takim polskim symbolem. Doradcy byli żydami i kierowali się prawem talmudycznym, z którego wynika prawo zwyczajowe mówiące, że wszytko w Polsce musi być żydowskie, bo Jahwe dał żydowi cały świat i jeżeli goj coś posiada, to jest to nielegalne, sprzeczne z prawem, stąd i ta „tradycja”.

Ta „tradycja” więc to nic innego, jak zwykła forma agresji żydowskiej, która w tym wypadku – potocznie – nazywa się zażydzeniem.

Polacy utracili kontrolę nad „Solidarnością”, a to z powodu ogromnego zażydzenia jej struktur, co do dziś skutkuje postępującym niszczeniem Polski, a „tradycje żydowskie” są tego jednym z głównych narzędzi. Pierwszymi beneficjentami tego niszczenia są żydzi.

Jest niewątpliwe, że kultywowanie tradycji żydowskich w Polsce jest przestępstwem przeciw POLSKOŚCI, a nawet zagraża elementarnemu porządkowi prawnemu.

Bóg żydów nie jest Panem Bogiem chrześcijan – musimy to pamiętać.

Ktoś, kto pali żydowskie świeczki w Polsce jest żydem, szkodnikiem albo głupcem.

 

 W kolejną rocznicę stanu wojennego, który zniszczył Naszą Ojczyznę,

13-XII-2012

(-) Krzysztof Cierpisz

+++

, ,

3 Responses to Nie stawiać świeczki w oknie!

 1. Dariusz Benedykt Ciesielski 04/01/2013 at 02:18 #

  Niniejszym informuję, że odkryliśmy prawdziwą datę tajnych i nieoficjalnych obchodów
  święta Purim. W odróżnieniu od oficjalnych które odbywają się13 dnia dwunastego miesiąca zgodnie z kalendarzem żydowskim, te nieoficjalne odbywają się 13 dnia dwunastego miesiąca zgodnie z kalendarzem gregoriańskim.

  Wielkie nowożytne obchody święta Purim 13 grudnia 1830, 1927, 1981, 2002, 2007

  13 grudnia 1830 Sejm uznaje powstanie listopadowe powstaniem narodowym

  13 grudnia 1927 Sanacyjne władze zmieniają godła Polski. Usunięcie krzyża — swego rodzaju detronizacja chrześcijaństwa. Godło zostaje również oznaczone satanistyczną symboliką masońską.

  13 grudnia 1981 Generał Jaruzelski rozpoczyna Stan Wojenny w celu przekazania władzy w Polsce trockistowskim żydom.

  13 grudnia 2002 zakończenie „negocjacji” z Unią Europejską w Kopenhadze

  13 grudnia 2007 podpisanie Traktatu Lizbońskiego
  (TRAKTAT LIZBOŃSKI ANULOWAŁ KORZYSTNE DLA POLAKÓW POSTANOWIENIA TRAKTATU WERSALSKIEGO) Lizbona 13 grudnia 2007 była masońską odpowiedzią na Fatimę.

  Księga Estery 2.16 Zabrano więc Esterę do króla Aswerusa, do jego pałacu królewskiego, w dziesiątym miesiącu, to jest w miesiącu Tebet, w siódmym roku jego królowania. I umiłował król Esterę nad wszystkie kobiety. Pozyskała sobie u niego życzliwość i względy nad wszystkie dziewice, i włożył na jej głowę koronę królewską, i uczynił ją królową

  E4.17a wiesz, że nienawidzę chwały bezbożnych i brzydzę się łożem nieobrzezanych i każdym obcym. Ty znasz niedolę moją i to, że brzydzę się znakiem mojego wywyższenia, który noszę na głowie w dniach publicznych wystąpień.

  E7.2 A król rzekł do Estery…:Jakie jest twoje życzenie, królowo Estero, a będzie ci dane, i co za prośba twoja? Choćby to była połowa królestwa, stanie się.

  E8.2 Król zaś zdjął swój sygnet, który zabrał Hamanowi, i dał go Mardocheuszowi. Estera zaś ustanowiła Mardocheusza zarządcą domu Hamana.

  E8.7 Wtedy rzekł król … Oto dałem Esterze dom Hamana, a jego powiesili na drzewie, ponieważ wyciągnął rękę na Żydów.

  E8.11 król pozwala Żydom, mieszkającym w poszczególnych miastach zgromadzić się i stanąć w obronie swego życia, aby mogli wytracić i wymordować, i wygubić wszystkich zbrojnych swoich wrogów wśród ludów i państw wraz z ich niemowlętami i kobietami, a także aby zabrali ich majętność w jednym dniu, we wszystkich państwach króla Aswerusa, dnia trzynastego miesiąca dwunastego, to jest miesiąca Adar.

  E9.1 Żydzi zapanowali nad tymi, którzy ich nienawidzili. I zgromadzili się Żydzi we wszystkich miastach swoich, we wszystkich państwach króla Aswerusa, aby podnieść rękę na tych, którzy pragnęli ich zguby.

  E9.2 Nikt nie stawił im czoła, ponieważ strach przed nimi padł na wszystkie narody. Wszyscy zaś książęta państw, satrapowie i namiestnicy, i zarządcy spraw króla podtrzymywali Żydów

  E9.5 Tak pokonali Żydzi wszystkich swoich wrogów przez uderzenie mieczem, przez zabójstwa i zagładę, i zrobili z nienawidzącymi ich wszystko, co chcieli.

  E9.12 Król rzekł do królowej Estery: W Suzie na zamku Żydzi zabili i wytracili pięciuset mężów i dziesięciu synów Hamana. A w pozostałych państwach króla, co uczynili? I jakie jest jeszcze twoje życzenie, a będzie dane tobie, i co za pragnienie dalsze, a stanie się?

  E9.13 I rzekła Estera: Jeśli królowi to się podoba, to niech pozwolą także jutro Żydom, którzy są w Suzie, na działanie według dekretu z dnia dzisiejszego, aby mogli dziesięciu synów Hamana powiesić na szubienicy.I rzekł król: Niech się tak stanie!

  E9.27 Żydzi postanowili i wzięli na siebie i na potomstwo swoje, i na wszystkich przyłączających się do nich, obowiązek nieprzemijający obchodzenia owych dni, stosownie do pisma i stosownie do czasu -- z roku na rok.

  13 grudnia 1981 generał Wojciech Jaruzelski powiedział żydom w ich języku „radujcie się!”
  23 grudnia 1981 potwierdził te słowa Regan i naród amerykański.
  24 grudnia 1981 powtórzył tę obietnicę Jan Paweł II.

  „Nie lękajcie się! Realizujemy waszą politykę” mówią żydom w ich języku wszyscy ci politycy, którzy zapalają żydowskie świece.
  http://www.youtube.com/watch?v=ruDafHNz-Po

Trackbacks/Pingbacks

 1. Nie stawiać świeczki w oknie! « Stop Syjonizmowi - 14/12/2012

  […] Źródło: http://gazetawarszawska.com/2012/12/13/nie-stawiac-swieczki-w-oknie/ […]

Leave a Reply

Intronizacja
Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE