Paweł Tonderski: Promowanie syjonizmu i judaizmu

Promowanie syjonizmu i judaizmu w Polsce trwa od dekad!

autor Paweł Tonderski

W ogóle polskość, to nienormalność zdaniem wielu Polaków, tak więc zapalmy świeczki po raz kolejny w naszych oknach i dążmy do tego, aby Polska stała się ziemią obiecaną dla żydów ich Polin, albo od razu ogłośmy Polskę Judeopolonią.

Ta promocja Izraela w polskiej telewizji publicznej trwa od dekad.

Ale w ostatnich latach się nasiliła, a to bartnictwa w telewizji Kultura, w której rządzi pan Sierakowski, a to uroczystości z marszu żywych obstawiane przez Mossad, ich agentów uzbrojonych po zęby. Walka z polskim Krzyżem Świętym, rugowanie tego symbolu z życia polskiego narodu, a to rozmowy na temat oddawania gminom żydowskim “ich” własności, które znajdują się w granicach RP, a to mówienie o “żydowskim” holokauście i żadnym innym, a to relacje z powstania kolejnego muzeum żydowskiego oraz relacje z koncertów z muzyki żydowskiej i relacja z otwarcia nowej synagogi. A to w serialu o lekarzach w polskiej telewizji publicznej pojawia się pani doktor Izraelka, która odnajduje w tym szpitalu swojego brata lekarza żyda, który o tym nic nie wiedział. A to promowanie pani Sendlerowej zamiast pani Zofii Kossak Szczuckiej. A to w filmach cały czas żydzi, a to żyd nakręca film o Solidarności, Katyniu i o Bitwie Warszawskiej oraz o Pianiście, a to wreszcie nasz “polski” prezydent zakłada na swoją głowę myckę i zapala chanukowy świecznik oraz wstrzymuje ekshumację w Jedwabnem, natomiast w dzień pamięci katastrofy smoleńskiej Polacy zapalają w swoich oknach świeczki zamiast zniczy…

Dodać do tej listy trzeba koncerty organizowane w Polsce przez żydów, którzy od lat promują żydówkę Madonnę, w dniu 15 sierpnia, a potem w dniu 1 sierpnia. W dniach świętych dla każdego Polaka, uświęconych krwią tysięcy Polaków!

I tak to się wszystko toczy, a nasze samoloty myśliwskie, stacjonują w Izraelu lub w Gruzji albo w Azerbejdżanie, a nasze Polskie Wojsko jest wysyłane na żydowskie wojny do Iraku, Afganistanu, Libii, Syrii, a już wkrótce do Iranu.

Program nauczania w polskich szkołach pod bacznym okiem żydów z ich ministerstwa spraw zagranicznych, w których zapoznajemy się z historią holokaustu narodu żydowskiego “Szoah” (który trwał dopiero od końca 1942 roku!), natomiast nie ma w nim ani słowa o tym, że najpierw mordowano w niemieckich obozach koncentracyjnych tylko chrześcijan Polaków. Na polskich stadionach MIECZYK CHROBREGO zakazany pod groźbą kary finansowej, zakazu stadionowego albo nawet kary więzienia, ponieważ ich zdaniem Mieczyk Chrobrego jest znakiem nienawiści i gloryfikowania zachowań antysemickich.

Ale skąd żydzi i ateiści mogą o tym wiedzieć, że to jest polska tradycja? Oni wiedzą, że obrzezanie nie jest upokarzające i jest zakazane w Unii. Jednak w takich chwilach, wtedy dopiero żydowskie trąby grają na larum na cały świat, że im ktoś czegoś zakazuje, i że to antysemityzm, wtedy nawet są gotowi połączyć się z Arabami i islamistami, aby razem przeciwko tej jawnej nieuczciwości wspólnie zaprotestować.

Natomiast, to zachowanie przez nowych wspaniałych Polaków, Europejczyków i światowców ukształtowanych w nowej i doskonalszej Polsce, kojarzone jest przez nich z pedofilią, i na pewno nagłaśnianie tej sprawy przez polskojęzyczne media znajdujące się w rękach żydowskich dla nich na pewno nie jest żadnym antypolonizmem.

O tym możemy przeczytać tutaj:

reign77.nowyekran.pl/post/74554,glodnemu-chleb-na-mysli-czyli-co-sie-wydarzylo-w-lubiniu

I to chyba jednak nie jest pianka do golenia tylko bita śmietana.

Kolejna żydowska i komunistyczna afera, która ma pokazać, że w Polskim Kościele Katolickim mamy duchownych pedałów i pedofili…

Natomiast o tym, że są u nich poświęcane dzieci gojów w darze dla ich boga, o tym cisza, jak makiem zasiał, że są z martwych ciał islamistów wycinane narządy wewnętrzne wykorzystywane potem do przeszczepów, również cisza, że judaiści, ich rabini uważają, że współżycie seksualne z młodą nieletnią gojką albo gojem, to nic złego, że poświęcenie dzieci gojów dla ratowania życia żyda, to dla nich powinność i konieczność i na pewno w tym nie ma nic złego. O tym też w polskojęzycznych mediach znowu cisza!

Niestety, my Polacy jeszcze nie jesteśmy gotowi na wprowadzenie w Polsce kultury multu-kulti, nie dorośliśmy do tego, ponieważ, dopóki w Polsce będzie mieszkał chociażby jeden Polak, to na to nie pozwolimy. Sami sobie w Izraelu albo w swoich synagogach wprowadzajcie multi-kulti, a od naszych polskich obyczajów wara.

W ogóle polskość, to nienormalność, tak więc zapalmy świeczki i dążmy do tego, aby Polska stała się ziemią obiecaną dla żydów ich Polin, albo od razu ogłośmy Polskę Judeopolonią z wiarą judeochrześcijańską, jako przewodnią i obowiązkową, a urzędowym językiem w Polsce uczyńmy hebrajski, zamiast polskiego.

Nic z tego, w Polsce jeszcze na szczęście mieszkają, pracują i żyją Polacy!

, ,

Trackbacks/Pingbacks

  1. Promowanie syjonizmu i judaizmu – Paweł Tonderski | forumemjot - 05/10/2012

    […] http://gazetawarszawska.com/2012/09/21/pawel-tonderski/ Share this:TwitterFacebookDodaj do ulubionych:LubięBe the first to like this. Ten wpis został […]

  2. Promowanie syjonizmu i judaizmu – Paweł Tonderski | forumdlazycia - 07/10/2012

    […] Za; http://gazetawarszawska.com/2012/09/21/pawel-tonderski/ […]

Leave a Reply

Intronizacja
Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE