Syn Boga, planowanie zabójstwa spontanicznego.

Syn Boga,

czyli

planowanie  zabójstwa spontanicznego

 

 ( aby zrozumieć tę metodykę planowania zabójstwa , należy czytać od  końca, czyli chronologicznie)

www.nieszuflada.pl Syn Boga

należy przeczytać także (klasyk) :

http://gazetawarszawska.com/2012/03/07/manfred-adler-wolnomularstwo-a-watykan/

dop. Redakcji.

————————————————————————————–

Strzal w dziesiatke

Jak mialem roczek, moze dwa,
mieszkalismy w Stargardzie chyba,
Moi rodzice mieli impreze z wodka;
wolali malego kikiego – Krzysia i

i wtedy Mamusia mowila ze smiechem do gosci:
WYSTARCZY ZE TATUS LEKKO POKRZYCZY,
A JUZ KRZYSIU UCIEKA DO SZAFY (I ZAMYKA SZAFE).

*P.S. No i co wy (nadwrazliwi) o tym wszystkim myslicie? Ludzie, czy wy slyszycie?

Syn Boga    2012-01-25 23:22:29


nikogo nie będę tłumaczył ale wydaje mi się, że niektórych z forumowiczów przygniata Twoja twórczość, jest zdecydowanie NIEPOWTARZALNA brak możliwości porównań odnośników itd jest hamulcem nie do przeskoczenia.
faktem też jest, że literacko to są, tak podejrzewam  straszne “gnioty” z podświadomości wyplute zapisy traumy.

ale na poezji się nie znam więc nie licz na moją opinię.

ja tam czytam wszystko – warto.

bruno malarz   |  2012-01-26 00:43:40


slyszymy. a tak poza tym jak bruno, zwlaszcza podejrzenie.

chowanie sie w szafie to czesty motyw w literaturze.

rzecz znamienna: i autorzy zamykaja SIE W SZAFIE; ZWLASZCZA  ci ktorzy chca sprowokowac a zostaja zdemaskowani.

contra indication   |  2012-01-29 09:21:56


http://wiadomosci.onet.pl/kraj/gen-szumski-zostal-zabity-syn-leczyl-sie-psychiatr,1,5012942,wiadomosc.html

__________ _________   |  2012-01-31 10:46:25


Hm, ciekawe co “bruno malarz” mądrego jeszcze powie o twórczości autora, w świetle dzisiejszego zdarzenia.

Re Set   |  2012-01-31 17:47:36


mnie to nie ciekawi, ciekawi mnie natomiast, czy ty, Sadowski, pierdolony bucu, zmądrzejesz kiedyś?

bruno, w odróżnieniu do was, kupo gówna, widział powód dla którego K. Szumski przyszedł akurat na ns i czego tu szukał.

chorąży Maćkowiak   |  2012-02-02 10:13:42


No, może inaczej: nie widział, ale czuł. “Czuć”, to w olbrzymiej większości więcej niż “widzieć”.

chorąży Maćkowiak   |  2012-02-02 20:03:08


Dodaj komentarz

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Strzal w dziesiatke

Jak mialem roczek, moze dwa,
mieszkalismy w Stargardzie chyba,
Moi rodzice mieli impreze z wodka;
wolali malego kikiego – Krzysia i

i wtedy Mamusia mowila ze smiechem do gosci:
WYSTARCZY ZE TATUS LEKKO POKRZYCZY,
A JUZ KRZYSIU UCIEKA DO SZAFY (I ZAMYKA SZAFE).

*P.S. No i co wy (nadwrazliwi) o tym wszystkim myslicie? Ludzie, czy wy slyszycie?

Syn Boga    2012-01-25 23:22:29


nikogo nie będę tłumaczył ale wydaje mi się, że niektórych z forumowiczów przygniata Twoja twórczość, jest zdecydowanie NIEPOWTARZALNA brak możliwości porównań odnośników itd jest hamulcem nie do przeskoczenia.
faktem też jest, że literacko to są, tak podejrzewam  straszne “gnioty” z podświadomości wyplute zapisy traumy.

ale na poezji się nie znam więc nie licz na moją opinię.

ja tam czytam wszystko – warto.

bruno malarz   |  2012-01-26 00:43:40


slyszymy. a tak poza tym jak bruno, zwlaszcza podejrzenie.

chowanie sie w szafie to czesty motyw w literaturze.

rzecz znamienna: i autorzy zamykaja SIE W SZAFIE; ZWLASZCZA  ci ktorzy chca sprowokowac a zostaja zdemaskowani.

contra indication   |  2012-01-29 09:21:56


http://wiadomosci.onet.pl/kraj/gen-szumski-zostal-zabity-syn-leczyl-sie-psychiatr,1,5012942,wiadomosc.html

__________ _________   |  2012-01-31 10:46:25


Hm, ciekawe co “bruno malarz” mądrego jeszcze powie o twórczości autora, w świetle dzisiejszego zdarzenia.

Re Set   |  2012-01-31 17:47:36


mnie to nie ciekawi, ciekawi mnie natomiast, czy ty, Sadowski, pierdolony bucu, zmądrzejesz kiedyś?

bruno, w odróżnieniu do was, kupo gówna, widział powód dla którego K. Szumski przyszedł akurat na ns i czego tu szukał.

chorąży Maćkowiak   |  2012-02-02 10:13:42


No, może inaczej: nie widział, ale czuł. “Czuć”, to w olbrzymiej większości więcej niż “widzieć”.

chorąży Maćkowiak   |  2012-02-02 20:03:08


Dodaj komentarz

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

.

Szpital Wojskowy “Szaserow” W-wa.

Po donacji plynu fizjologicznego Farmaceutycznych Zakladow Wojskowych (jak sie doczytalem),
i po wizycie ksiedza wyslanego przez mamusie Wlodzimiere “Wieslawe” Szumska, mamusia odwiedzila mnie w szpitalu (wczesne 1998). Wiedziala juz ze chce sie uwolnic i nawiac. Mamusia wie. Ksiezulek tez wiedzial. Mamusia wiedziala, wiedziala i tylko mi powiedziala jak tam lezalem na lozku na Neurochirurgii:

BEDZIE CI BARDZO CIEZKO UCIEC OD MAMUSI.

Syn Boga    2012-01-17 22:01:26


Dodaj komentarz

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Jak udowodnic Panstwu ze to prawda?

A po co mam udowadniac.
Moje dane:
Krzysztof Szumski, syn Henryka i Wlodzimiery
brat Aleksander, siostra Tatiana, brat Marcin.
Chcecie zobaczyc moje cierpienia, moj krwiawiacy ryj, moje robaki,
wylegajace sie z krwi muchy (mysle ze afrykanskie – wojskowe).
Co kurwa, szukacie dowodow ze wy szlachta co? Kurwy z winkiem w oparach wodki.
CHcesz masz: numer dowodu osobistego AKV333392 (z adresem zameldowania – czasowe –
KRAKOW 30-209, Krolowej Jadwigi 54a.

Jesli to prawda, to przewspaniale zrodlo prawdy nieprawdaz.
Nie pasuje ulozonemu konsomolowi nauczycielek – synonim artystow poetow.
Ale jesli to prawda to co tera?

Ucieklem “ze cmentarza” z Polski od neuroleptykow w 2007. Po ulicy w Galway – Irlandia zlozylem rower ze smietnika i za pieniadze zarobione na jablkach pod Dublinem przedostalem sie na poludnie do Rosslare gdzie kupilem bilet na prom Oskar Wilde do Francji –
Cherebourg i zrobilem na tym samym rowerze cale Tour theFrance. Zanim wylechalem z Krakowa w 2007, kupilem namiot w Decathlonie przy Zakopiance – Quechua 1second.
Krwawie srednio jak w morde strrzelil dzien w dzien od wczesnego 2006 jak zwialem z generalskiej Chaty w Komorowie pod Warszawa i wtedy moglem (kontrola) przestac brac psychotropy i sie uwalniac z NAJWIEKSZEJ W HISTORII LUDZKOSCI TYRANII BA ALL ZEBUBA –
gen.broni Henryka Szumskiego i

cichoszy moi poeci.
Smacznego!
Krzysztof Szumski

Syn Boga    2012-01-17 11:03:08


Dodaj komentarz

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Radziwil

Bo my postanowilismy tak polski tort pokroic,
aby dla wszystkich starczalo.
Moj profit przy Radziwilowskiej kiesie wyrosnie.

offset F-16 (styszala ze sie psuja), pracowala w PROCOR Willinghton pod Philadelfia (PA, USA). TZW. polsko-amerykanska firma od zakladania lotnisk dla F-16 w Polsce;
bo w ramach offsetu w swoim juz po LANDZIE (1998 juz po naszym POLANDZIE moi drodzy. Nie wiedzieli, bo spali chocholem – a nas z bratem Olkiem napierdalali falami elektromagnetycznymi, inercjalami miazdzenie serca na odleglosc, Olo mial juz oswiadczona schizofrenie _ jak czyscil z ciala psychotropy koniakiem, to ojcie gen.Szumski oswiadczyl mu Alkoholizm ( nie chcial sie sluchac i brac neuroleptykow ); no bo my bylismy przeciw NATO – synowie generala podpisujacego NATO w 1998. Moj brat wiedzial, ja za nim poszedlem.

Syn Boga    2012-01-16 17:57:22


czytając wstecz utwory Syna Boga, a szczególnie Państwa Forumowiczów Nieszuflady komenty, jawi się obraz wyraźny i czytelny.

wystarczy czytać (i Panstwa i Syna Boga) ze zrozumieniem, wyzbywszy się własnych przywar (co widzę – na tym forum ciężko wielu przychodzi-szczególnie przy komentowaniu całkiem przyzwoitej poezji, może koślawej drobinkę ale niezasługującej na pewno na to aby egoizm Państwa brał górę nad merytoryczną dysputą).

bardziej w świecie sztuk plastycznych żyję niż literackich lecz postawy artystów zawsze jadnakie względem koleżeństwa, czy to po piórze, pędzlu czy też muzie…

wracając do tematu – gdyby ze zrozumieniem czytać Syna Boga (zakładam, że faktycznie jest tym za kogo się podaje, a więc synem “oficera”, wysokiego urzędnika państwowego i jednocześnie kata w jego mniemaniu to o czym że innym Państwo piszecie? – dokładnie o tym samym! – My piszemy,przepraszam, bo ja też.

pisze Syn Boga być może inaczej, bo choroba(choć nie koniecznie) albo emocje i trauma, o których Nam się nawet nie śniło! Myślimy, że my-każdy z nas w epicentrum zdarzeń (miłosnych uniesień, tragedii, codziennej obserwacji) jesteśmy i tylko to, i nic innego nie jest ważne.
błąd, grzech i inne tam takie – myśleć w ten sposób.

artyści – ludzie delikatnej natury, pełni empatii, zrozumienia ale i niestety bardzo często “grubej skóry”.
hak w smak tym drugim – niech się walą na ryj, pokłon pierwszym.

bruno malarz   |  2012-01-16 20:48:46


polecam aby otworzyć sobie listę wierszy Syna Boga i wgłębić się w nie “ciurkiem”…

bruno malarz   |  2012-01-16 20:50:09


i jeszcze coś co właściwie w jednym zdaniu:
tak sobie myślę, że (jeśli to wszystko prawda) to pewnie ja bym nie pisał, nie tworzył, nie istniał wcale – Syn Boga robi to, żyje, stara się żyć – ja bym szczezł, a Państwo Forumowicze?

bruno malarz   |  2012-01-16 21:00:38


Dodaj komentarz

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Radziwil

Bo my postanowilismy tak polski tort pokroic,
aby dla wszystkich starczalo.
Moj profit przy Radziwilowskiej kiesie wyrosnie.

offset F-16 (styszala ze sie psuja), pracowala w PROCOR Willinghton pod Philadelfia (PA, USA). TZW. polsko-amerykanska firma od zakladania lotnisk dla F-16 w Polsce;
bo w ramach offsetu w swoim juz po LANDZIE (1998 juz po naszym POLANDZIE moi drodzy. Nie wiedzieli, bo spali chocholem – a nas z bratem Olkiem napierdalali falami elektromagnetycznymi, inercjalami miazdzenie serca na odleglosc, Olo mial juz oswiadczona schizofrenie _ jak czyscil z ciala psychotropy koniakiem, to ojcie gen.Szumski oswiadczyl mu Alkoholizm ( nie chcial sie sluchac i brac neuroleptykow ); no bo my bylismy przeciw NATO – synowie generala podpisujacego NATO w 1998. Moj brat wiedzial, ja za nim poszedlem.

Syn Boga    2012-01-16 17:57:22


czytając wstecz utwory Syna Boga, a szczególnie Państwa Forumowiczów Nieszuflady komenty, jawi się obraz wyraźny i czytelny.

wystarczy czytać (i Panstwa i Syna Boga) ze zrozumieniem, wyzbywszy się własnych przywar (co widzę – na tym forum ciężko wielu przychodzi-szczególnie przy komentowaniu całkiem przyzwoitej poezji, może koślawej drobinkę ale niezasługującej na pewno na to aby egoizm Państwa brał górę nad merytoryczną dysputą).

bardziej w świecie sztuk plastycznych żyję niż literackich lecz postawy artystów zawsze jadnakie względem koleżeństwa, czy to po piórze, pędzlu czy też muzie…

wracając do tematu – gdyby ze zrozumieniem czytać Syna Boga (zakładam, że faktycznie jest tym za kogo się podaje, a więc synem “oficera”, wysokiego urzędnika państwowego i jednocześnie kata w jego mniemaniu to o czym że innym Państwo piszecie? – dokładnie o tym samym! – My piszemy,przepraszam, bo ja też.

pisze Syn Boga być może inaczej, bo choroba(choć nie koniecznie) albo emocje i trauma, o których Nam się nawet nie śniło! Myślimy, że my-każdy z nas w epicentrum zdarzeń (miłosnych uniesień, tragedii, codziennej obserwacji) jesteśmy i tylko to, i nic innego nie jest ważne.
błąd, grzech i inne tam takie – myśleć w ten sposób.

artyści – ludzie delikatnej natury, pełni empatii, zrozumienia ale i niestety bardzo często “grubej skóry”.
hak w smak tym drugim – niech się walą na ryj, pokłon pierwszym.

bruno malarz   |  2012-01-16 20:48:46


polecam aby otworzyć sobie listę wierszy Syna Boga i wgłębić się w nie “ciurkiem”…

bruno malarz   |  2012-01-16 20:50:09


i jeszcze coś co właściwie w jednym zdaniu:
tak sobie myślę, że (jeśli to wszystko prawda) to pewnie ja bym nie pisał, nie tworzył, nie istniał wcale – Syn Boga robi to, żyje, stara się żyć – ja bym szczezł, a Państwo Forumowicze?

bruno malarz   |  2012-01-16 21:00:38


Dodaj komentarz

++++++++++++++++++++++++++++++++++++

General Elctric System Failure

1998, according to the rebelion of TheSons of gen.Szumski, Christopher & Aleksander,
Christopher is placed for the cure of the sickness – to Szaserow Military Hospital in Warsaw (Neurochirurgia) and donated with solution not to disturb like Kleszczewski explains; elektrolit.

Syn Boga    2012-01-13 13:33:43


Dodaj komentarz

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Król Polski Szumski i słowa Boga żywego

*Bo jak cie trzasne to sie nogami nakryjesz.

*No bo jak chcesz to ja ci zaraz przetłumacze. ąćęłńóśżź

*Otwieraj małpo bo jak nie to zadzwonie po karetke. (do siostry Tatiany ~1997/8r.).
*Rozumiesz, czy nie!!

Oto niektóre z tekstów generalskich. Generał Szumski odznaczony w roku 2000 najwyższym odznaczeniem Republiki Francuskiej – Legion Honour, tak właśnie w moim domu manifestował miłość do wolności.

Syn Boga    2012-01-11 16:15:40


Dodaj komentarz

 

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

 

Matka POLSKA

statuetka MARYJA
od spermy korła białego –
Ojca świętego
(gen.broni Henryka Szumskiego).

Syn Boga    2011-12-08 11:24:40

 

@tup..tup..tup..154

Poezja

Smierc Prezydenta Kaczynskiego

Ja mysle, ze sprzatnal General.
Dlaczego? To moj ojciec, znam z kuchni, nie z PRAWDY konsomolskiej.
Bo to byl jego ostatni Wielki Popis ze szefuja Komuchy, czyli On!
No i przemawial (jego styl – znam, mowie wam do kurwy nedzy) na cmentarzu,
po nieszczesliwym wypadku. Jego styl po wykonanej akcji – Informuje o Triumfie z malym
usmieszkiem.

Syn Boga 2012-01-13 21:25:48
Do brata Aleksandra Szumskiego(schizofrenia,ubezwłasonwolniony) powiedział gen.Szumski przy kawce

No co?
Podcieliśmy skrzydełka.

Syn Boga 2011-12-21 14:17:16

Mamusia

Czy wiedziałeś Krzysiu,
że są zastrzyki ze Schizofrenią?

Syn Boga 2011-12-20 12:14:08

*Bo jak cie trzasne to sie nogami nakryjesz.

*No bo jak chcesz to ja ci zaraz przetłumacze. ąćęłńóśżź

*Otwieraj małpo bo jak nie to zadzwonie po karetke. (do siostry Tatiany ~1997/8r.).
*Rozumiesz, czy nie!!

Oto niektóre z tekstów generalskich. Generał Szumski odznaczony w roku 2000 najwyższym odznaczeniem Republiki Francuskiej – Legion Honour, tak właśnie w moim domu manifestował miłość do wolności.

Syn Boga 2012-01-11 16:15:40

Radziwil

Bo my postanowilismy tak polski tort pokroic,
aby dla wszystkich starczalo.
Moj profit przy Radziwilowskiej kiesie wyrosnie.

offset F-16 (styszala ze sie psuja), pracowala w PROCOR Willinghton pod Philadelfia (PA, USA). TZW. polsko-amerykanska firma od zakladania lotnisk dla F-16 w Polsce;
bo w ramach offsetu w swoim juz po LANDZIE (1998 juz po naszym POLANDZIE moi drodzy. Nie wiedzieli, bo spali chocholem – a nas z bratem Olkiem napierdalali falami elektromagnetycznymi, inercjalami miazdzenie serca na odleglosc, Olo mial juz oswiadczona schizofrenie _ jak czyscil z ciala psychotropy koniakiem, to ojcie gen.Szumski oswiadczyl mu Alkoholizm ( nie chcial sie sluchac i brac neuroleptykow ); no bo my bylismy przeciw NATO – synowie generala podpisujacego NATO w 1998. Moj brat wiedzial, ja za nim poszedlem.

Syn Boga 2012-01-16 17:57:22

Szpital Wojskowy “Szaserow” W-wa.

Po donacji plynu fizjologicznego Farmaceutycznych Zakladow Wojskowych (jak sie doczytalem),
i po wizycie ksiedza wyslanego przez mamusie Wlodzimiere “Wieslawe” Szumska, mamusia odwiedzila mnie w szpitalu (wczesne 1998). Wiedziala juz ze chce sie uwolnic i nawiac. Mamusia wie. Ksiezulek tez wiedzial. Mamusia wiedziala, wiedziala i tylko mi powiedziala jak tam lezalem na lozku na Neurochirurgii:

BEDZIE CI BARDZO CIEZKO UCIEC OD MAMUSI.

Syn Boga 2012-01-17 22:01:26

www.nieszuflada.pl

Autor: Syn Boga
rok urodzenia: 1973
ilość utworów: 41 > Zobacz
ilość wątków forum: 0 > Zobacz
ilość komentowanych utworów i wątków: 1 > Zobacz
w Nieszufladzie od: 8.12.2011r.

autor sam o sobie:

Krzysztof Szumski;
nr ewidencyjny PESEL 73020605850.
Syn gen.Henryka Szumskiego – byłego Szefa Sztabu Generalnego Wojska Polskiego który wprowadził NATO do Polski.
Brat ubezwłasnowolnionego Aleksandra.

(patrz także autor: Krzysztof Wariant)

www.nieszuflada.pl SynBoga

CZYTELMIK 0 8  | 20.02.2012 00:58

 

 

No comments yet.